logo

17 Mart 2016

EYYÜBİYE BELEDİYESİ ÇORBA EVİ HİZMETİNİ SÜRDÜRÜYOR

2Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında çalışmalarına ara vermeyen Eyyübiye Belediyesi, çorba evi uygulamasıyla vatandaşların takdirini topluyor. Her gün yüzlerce kişinin faydalandığı çorba evi için vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla yaklaşık 1 yıl önce hizmete sunulan Eyyübiye Çorba Evi, her gün 05.00-06.30 saatleri arasında vatandaşa hizmet veriyor. Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında birçok projeye öncülük eden Eyyübiye Belediyesi çorba evi uygulamasıyla da vatandaşın takdirini topluyor. Sabah erken saatlerde okula giden öğrenciler, esnaf ve camii cemaati için hizmete sunulan uygulamadan binlerce vatandaş faydalanıyor. Eyyübiye Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların her sabah sıcak bir çorba içmelerini sağlamak amacıyla Eyyübiye Mahallesinde hizmete sunduğu çorba evinden binlerce vatandaş faydalanıyor.

Eyyübiye Belediyesi çorba evi, ihtiyaç sahibi ailelere, öğrencilere, esnafa ve camii cemaatine her sabah sıcak çorba hizmeti vermeye devam ediyor. Yaklaşık bir yıldır vatandaşların hizmetinde olan çorba evinden faydalananlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Eyyübiye Belediyesi’ne teşekkür eden vatandaşlar, ‘’Eyyübiye Belediyesi’nin çorba evini yaptıranlardan Allah razı olsun. Sabah’ın erken saatlerinde sıcak çorbamızı içip, işe öyle gidiyoruz. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve ekibine çok teşekkür ederiz. Allah kendilerinden razı olsun. “Dedi.

Share
231 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2