logo

reklam
28 Nisan 2015

Eyyübiye Belediyesi, ASPİM’le protokol imzaladı

7Eyyübiye Belediyesi ile Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında Eyyübiye ilçesinde bulunan Kadın Kültür Merkezlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla ortak protokol imzaladı.
İmzalan protokol çerçevesinde Eyyübiye Belediyesi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı 7 Kadın Kültür merkezinin 4 aylık kira, elektrik, su, internet ve telefon giderlerini karşılayacak.
Atılan imzalar sonrası açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ile protokol imzaladık. Protokol kapsamında ilçemiz sınırları içerisinde bulunan kadın kültür merkezlerinin sürdürebilirliğini devam etmesini sağlayabilmesi amacıyla nisan, mayıs, haziran ve temmuz aylarına ait kira, elektrik, su, internet ve telefon giderlerini Eyyübiye belediyesi olarak bizler karşılayacağız. Amacımız bu tarz projeler devam etsin. Dolayısıyla Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün bu anlamda başarı ilkesi olan bu tarz projelerinde içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.” Dedi.
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ise; “Bundan önceki birçok çalışmamızda desteğini görmüş olduğumuz Eyyübiye Belediyesi başkanına şahsım ve kurumumuz adına teşekkür ediyorum. Birçok sosyal sorumluluk projesinde ortak hareket etmeninde getirilerini ilimiz ve ülkemiz açısından çok önemli olacağı kanaatindeyim. Bugün imzalamış olduğumuz bu protokol ile dezavantajlı bölgelerdeki kadınlarımızın özellikle sosyal hayata entegrasyonu boyutunda Eyyübiye belediyesinin katkıları ile çok daha yoğun bir şekilde çalışma sergileyecekleri noktasında güzel bir örnek ben tekrar belediye başkanlığımıza ve çok değerli belediye personellerine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Share
218 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2