logo

16 Kasım 2015

EYYÜBİYE BELEDİYESİ AMPUTE TAKIMINDA MORALLER YERİNDE

2Türkiye Ampute Futbol 1. Ligi ekiplerinden Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı, kendi saha ve seyircisi önünde Başakşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımını 1-0 yendi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin büyük destekleriyle sezona başlayan Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Başakşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımını 1-0 mağlup etti.

GAP Arena Tesislerinde oynan maçın ilk yarısı golsüz sona erdi. İkinci yarıda rakip karşısında baskısını artıran Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı Kenyalı oyuncusu Dalmas’ın 42’inci dakikada attığı golle karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı.

Eyyübiye Belediyesi Ampute Furbol Takımının Kenyalı golcü oyuncusu Dalmas Etionu’nun atmış olduğu gol sonrası futbolcuların sevinçleri görülmeye değerdi.

Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Bebe, Futbol takımına verdiği destekten dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti. Teknik Direktör Bebe, sezonun başlangıç maçlarından olan Başakşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımını 1-0 yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Bebe şunları ifade etti.’’ Eyyübiye Bleediyesi Ampute Futbol Takımımız Şanlıurfa’da oynanan maçta İstanbul Başakşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı ile güzel bir maç yaptık. Allah’ın izniyle maçı 1-0 aldık. Önümüzdeki maçlarda daha güzel bir şekilde Eyyübiye Belediyesi’ni beraberce en iyi yerlere getirmeyi düşünüyoruz. Eksikliklerimizi gidermeye çalışacağız. Yeni takımız, yeni takım olmamıza rağmen ligde geçen sene çok güzel şeyler yaptık. Bu senede aynı şekilde ilerlemek istiyoruz. Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci’ye bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Başkanımızın desteği ile bu takımı ayakta tutuyoruz. Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci de takımın elde ettiği başarıdan dolayı teknik heyeti ve futbolcuları kutladı. Başkan Ekinci,  ‘’Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol takımımız bilindiği üzere 1.ligde mücadele ediyor. Dün Başakşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımını 1-0 yenerek sezona iyi bir başlangıç yaptı. Tabii bizim burada engellilerle ilgili çok ciddi çalışmalarımız var. Bunlarla ilgili sosyal farkındanlık oluşturacak her türlü proje noktasında yer almaya çalışacağız. Dolayısıyla Ampute futbol takımını bu nedenle destekledik. Bundan sonraki süreçte de desteklemeye devam edeceğiz. ‘’ Dedi.

Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol Takımı gelecek hafta Samsun deplasmanında Samsunspor Ampute Futbol takımı ile karşılaşacak.

Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2