logo

17 Ekim 2016

EXPO 2016 ANTALYA’DA, HARRAN ÜNİVERSİTESİ STANDINA ZİYARETÇİ AKINI

1Harran Üniversitesi’nin Expo 2016 Antalya’da açtığı stant ziyaretçi akınına uğradı.  

22 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla açılışı yapılan EXPO 2016’da standını dün açan Harran Üniversitesi ziyaretçi akınını uğradı.

 Antalya’nın Genel Koordinatörlüğünü Arş. Gör. Gökhan Kuzucanlı’nın Uygulama Koordinatörlüğü’nü Yrd. Doç. Dr. Hatice Kübra Ergin’nin üstlendiği Harran Üniversitesi 2016 Expo standına ilk gün yediden yetmişe herkes yoğun ilgi gösterdi.

Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık’ın çalışmaları ile Harran Üniversitesi Standına Harran Kaymakamlığı renk kattı. Harran Kaymakamı Temel Ayca standı ziyaret ederek görevlileri tek tek tebrik etti.

Kurulan stantta Şanlıurfa ve Harran Üniversitesi’ni tanıtan resimler, heykeller yapılıyor tanıtıcı broşürler dağıtılıyor. Çocuklar ve büyükler için bir çok oyunlar ve yarışmalar düzenleniyor. Şanlıurfaya özgü bitkiler sergileniyor. Çocuklarla oyuncaklar yapılıyor. Büyüklere ise Şanlıurfa çeşitli görsellerle anlatılıyor.  

EXPO 2016’da standını açan Harran Üniversitesi Fuarın biteceği Ekim ayının sonuna kadar ziyaretçi kabul etmeye devam edecek.

Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2