logo

15 Haziran 2015

‘Eto’o’nun menajeri ile görüşeceğiz’

etoo_bombasi_10_gun_icinde_1434369697_6235

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, “Eto’o’nun menajeriyle yarın görüşeceğiz” dedi.

Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi.

Takımına 2 stoper, 1 sağ kanat, çift yönlü kanat oyuncusu ve santrfor transfer etmeyi planladıklarını kaydeden Başkan Gencer, bir yıldız oyuncu transfer ederek seyirci ortalaması 20 bine yükseltmeyi hedeflediklerini aktardı.

ETO’O, RONALDİNHO VE AFELLAY

“3 oyuncuyla görüşmeye başladık. Samuel Eto\’o, Ronaldinho ve Ibrahim Afellay ile görüşüyoruz. Birisinin Antalyaspor’a en fazla 10 gün içersinde imza atmasını bekliyoruz. Bu transferin Antalyaspor kulübüne zerre kadar zarar vereceği düşüncesinde değiliz. Transferi yönetimin sağlayacağı sponsorluklar, reklam gelirleri ile karşılamayı hedefliyoruz. Transferin ayrıca kombine ve forma satışı geliri sağlamasını düşünüyoruz.”

Ronaldinho’nun Meksika’da kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan Gencer, şunları söyledi:

“Ronaldinho’nun Türkiye temsilcisi Ümit Akbulut’la görüşüyoruz. Ronaldinho’nun 1 yıl daha sözleşmesi var. Orayla anlaşıp feshederse, Antalya’ya gelmek istiyorsa kapımız açık. Kesin olan tek şey, yarın sabah İstanbul’da Eto’o’nun menajeriyle görüşeceğiz. İşadamlarımızdan destek gelirse ikisini de birden alırız. Ronaldinho, Eto’o, Ibrahim Afellay, ikisi dahi gelse Antalya’nın tanınırlığı, marka değeri artar. Ön libero oynayan Mbilla Etame’ye transfer teklifi yaptık. Bir yabancı santrfor da cumartesi günü gelecek.”

Share
272 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2