logo

09 Nisan 2015

ESNAF’TAN BAŞKAN EKİNCİ’YE TEŞEKKÜR

4Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, esnaftan gelen talep üzerine harekete geçip Arap Meydanı ve Beykapısı arasından kalan caddede, yol yapım çalışmalarına başlayıp çalışmaları kısa sürede sonuçlandırıp caddeyi güzel bir görünüme kavuşturdu.

Arap Meydanı ve Beykapısı arasında kalan ve Beykapısı Caddesi olarak ta bilinen yolu, esnaflardan gelen talep doğrultusunda yapıp bitiren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, esnafın da takdirini topladı. Yolu 4 gün gibi kısa bir sürede bitiren Eyyübiye Belediyesi ana caddelerdeki yol yapım çalışmalarına periyodik bir şekilde devam ediyor.  Yaklaşık 2600 metrekare alanı kaplayan kilitli parke yol yapım çalışmalarını 4 gün gibi kısa bir sürede bitiren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, caddede ve cadde içerisinde bulunan ziyarette ışıklandırma çalışmalarına başlayacak. Bazalt taşlarının sökümüyle başlayan ve kilitli beton parke taşlarının döşenmesiyle çalışmaların sona erdiği caddede bölge esnafı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti. Çalışmaların başladığı ilk gün caddedeki esnafı ziyaret eden ve çalışmalar hakkında bilgi alıp esnafla fikir alışverişinde bulunan Başkan Ekinci yol yapım çalışmalarının 4 günde biteceğini belirtmişti. Başkan Ekinci’nin bu söyleminin ardından hummalı bir çalışma yapan Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yolu 4 günde bitirdi.

Yolda yapılan kilitli parke döşeme çalışmalarından memnun olduklarını ifade eden esnaflar yapılan çalışmalardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür ettiler…

Beykapısı Caddesinde yapılan bazalt sökme ve akabinde kilitli parke döşeme çalışmalarından sonra cadde araç trafiğine açıldı.

Cadde esnafı adına bir açıklama yapan esnaflardan Mehmet Ali Karataş, Halef Kılıç ve Cemal Baran Eyyübiye Belediyesinin yapmış olduğu yol çalışmasından dolayı Başkan Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür ederek “emeği geçenlerden Allah razı olsun” dediler…

 

Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2