logo

09 Mayıs 2015

“Esnafımız başımızın tacıdır”

12AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi esnafın ilgisiyle karşılaşan Milletvekili Eyyüpoğlu, esnafın başımızın tacı olduğunu söyledi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında ayak basmadık yar, sıkmadık el bırakmayan Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, Japon Pasajı esnafını da tek tek gezerek hal hatırlarını sordu. Varsa sorunları ve taleplerini söylemelerini istedi.

Sorunlarını ve taleplerini soran Milletvekili Eyyüpoğlu’na bazı genç esnaflar, “Seydi amca, biz zaten seni biliyoruz. Başımız düşse seni arıyoruz. Allah razı olsun, elinizden geleni yaptığınıza inanıyoruz” diye cevap verdiler.

 

“Durmak yok, yola devam” diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, “Beni hemşehrilerim çok iyi tanır ve severler. Ben her zaman onların hizmetindeyim. Varsa haklı sorunları veya talepleri, hemen halledebiliyorsam gereğini yapıyorum. Yoksa Ankara’ya gittiğimde ilgili Genel müdürlüklere, Bakanlıklara söylüyorum, inşaallah çözüme kavuşuyor. Ben zaten takipçisi oluyor” dedi.

Share
264 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2