logo

“ESNAF BİR KENTİN CAN DAMARIDIR”

İlçe genelinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnafla sohbet eden, taleplerini dinleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Esnaf kentin can damarıdır. Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Onların daha mutlu olması için kalıcı eserler üretiyoruz ” diye konuştu.

1

Esnafıyla, vatandaşıyla mutlu bir Beylikdüzü için ilçe esnafının her zaman yanında olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, belirli aralıklarla esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafın ve vatandaşın taleplerini dinliyor. Son olarak Meclis üyeleriyle birlikte Barış Mahallesi Sürmen Center esnafını ziyaret eden Belediye Başkanı İmamoğlu, esnafın kentlerin can damarı olduğunun altını çizdi, esnafı olmayan kentlerde insanların birbirine selam vereceği ortamların, komşuluk ilişkilerinin azalacağına dikkat çekti.

 

Beylikdüzü’nde esnaf kültürünün hissedilmesi için kalıcı eserler oluşturacak adımlar attıklarını ifade eden Başkan İmamoğlu, “Bir şehri değerli kılan orada yaşayan insanların mutluluğudur. Bir sokağın sorununu, sokağa ayak basarsanız hissedersiniz. Biz bu bilinçle her zaman vatandaşımızla, esnafımızla birlikte hareket ediyoruz” şeklinde mesajlar verdi.

 

Share
317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2