logo

01 Ekim 2015

ERİŞİLEBİLİR KORDONBOYU ETKİNLİĞİ

Kartal Belediyesi, Kartal Kent Konseyi ve TAK KARTAL işbirliği ile 7 Ekim Çarşamba günü “Erişilebilir Kordonboyu” etkinliği gerçekleştirecek. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katılım sağlayacağı etkinlik, saat 18.00’da Hamam Sokak’taki Eski Hamam Alanı’nda yapılacak.

1.

Türkiye’de yerel yönetimin gelişmesini hedefleyen, Türkiye Belediyeler Birliği ile İsveç Yerel Yönetimler ve Bölgeler Birliği işbirliğinde yürütülmekte olan, Türk İsveç Yerel Yönetimler Ortaklığı Programı (TUSELOG) kapsamında, Kartal’da bulunan 20 mahallenin vatandaşlar ile birlikte yönetilmesinin amaçlandığı proje doğrultusunda Kordonboyu Mahallesi’ndeki vatandaşların 28 Mayıs’taki toplantıda dile getirdikleri sorunlar ve bu sorunlar için uygulanacak çözüm önerileri görüşülecek.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katılımı ile gerçekleştirilecek olan etkinlikte, siz değerli basın mensubu dostlarımızı da aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla;

Kartal Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 

“ERİŞİLEBİLİR KORDONBOYU” ETKİNLİĞİ PROGRAMI

Tarih:07 Ekim 2015 Çarşamba Günü

Yer: Hamam Sokak Eski Hamam Alanı

18:00-18:15 Açılış Konuşmaları

18:15-18:45 “Erişilebilir Kordonboyu” Yürüyüşü (Hamam Sokak Eski Hamam Alanından Kartal Belediyesi Binası’na)

18:45-19:30 Katılım Belgesi Töreni (“Erişilebilir Kordonboyu” etkinliğine katkı sağlayan katılımcılarımıza,  Kartal Belediyesi Fuaye alanında sertifika töreni yapılacaktır.)

 

Share
319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2