logo

12 Mayıs 2016

ERDOĞAN:”ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM”

 

erdoğanCumhurbaşkanı Erdoğan, Bangladeş’te Cemaat-i İslami partisinin lideri Nizami’nin idam edilmesini kınayarak; “Nizami’ye Allah’tan rahmet, dünya Müslümanlarına başsağlığı diliyorum” . “Zalimler için yaşasın cehennem” ifadesini kullandı.

Ankara’da düzenlenen ‘Türk Siyasi Tarihinde Yerli ve Milli İrade’ programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından bazı satırbaşları şöyle:

-“Kan dökmek; diktatörlerin, zalimlerin, bazen de meczupların işidir. Ana muhalefetteki şahsın bunlardan hangisi olduğunu ben milletimin takdirine bırakıyorum.”

– “Er ya da geç bu milletin önüne yeni anayasa, başkanlık gelecek.”

-“Siz ne zamandır Türkiye’yi idare etmeye başladınız. Kim size bu yetkiyi verdi?

-” Biz iki tane gülücüğüne bu vatanın birliğini değişmeyiz, bunu böyle bilin. Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yerine terör örgütünü muhatap alacak kadar küçülmeye razıysa bizim açımızdan hiçbir sorun yok. Çünkü biz terör örgütüne hangi gözle bakıyorsak onların tezlerini savunanlara da aynı gözle bakarız.”

– “Cemaat-i İslami partisinin lideri Motiur Rahman Nizami’nin idamından duyduğum derin üzüntüyü sizlerle paylaşmak istiyorum. Nizami’ye AllaH’tan rahmet, dünya Müslümanlarına başsağlığı diliyorum” dedi. “Zalimler için yaşasın cehennem.”

 

Share
309 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2