logo

16 Ekim 2015

Erdoğan:”Desteklediğiniz terör yarın silahı size doğrultacaktır”

erdoğan

W20 Zirvesi açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan,Terör örgütü PKK‘nın Suriye kolu olan PYD‘ye silah yardımında bulunan ABD ve Rusya’ya  “Bugün desteklediğiniz teröristler yarın silahlarını size doğrultacak” dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın o konuşmasından bazı satırbaşları:

– ”Biz DAEŞ’le onunla birlikte PKK’yı da PYD’yi de YPG’yi de diğer tüm terör örgütlerini de insanlık için aynı derecede tehlikeli örgütler olarak görüyor hepsine karşı da mücadele ediyoruz.”

-“Terör örgütleriyle mücadelesinde Türkiye’ye yeterli desteği vermeyenler bilakis bu örgütlere alttan alta destek olanlar bölge ile birlikte tüm dünyayı bir felakete doğru sürüklediklerini bilmelidirler.”

-” Suriye’de yaşananlar devrim mücadelesini aşmıştır, artık Suriye’de yaşananlar Suriye halkının kurtuluş mücadelesidir. Suriye halkının kurtuluş mücadelesini destekliyoruz.”

-“Dünyadaki birçok demokrasi ülkesi bu yaşananları desteklemektedir. Demokratik olduğunu söyleyen ülkelerin çoğu darbeleri destekliyor. Buralara bomba gönderiyorsunuz. Daha çok vur daha çok öldür diye. ”

-“DAEŞ ve PKK gibi terör örgütlerini Suriye halkının kurtuluş mücadelesine karşı savaşıyor. Türkiye adı ne olursa olsun tüm terör örgütlerinin aynı şekilde karşısındadır. Teröre karşı olmak ahlaki bir duruştur.”

-” İşinize geldiği için desteklediğiniz terör örgütü yarın silahını size doğrultur. Terörün karakteri ve cibiliyeti budur. İyi terör örgütü kötü terör örgütü diye ayrım yapıyorsunuz. Terör örgütünün iyisi kötüsü olur mu ya? Bugün desteklediğiniz teröristler yarın silahlarını size doğrultacak ”

Share
386 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2