logo

10 Mayıs 2016

“O GİDERSE 30 SENE DAHA ABD’NİN KUCAĞINDAN KALKAMAYIZ”

12 Eylül 1980 askeri darbesinde Ankara Mamak'ta 29 gün hücrede kalan dönemin MHP Genel Baþkan Yardýmcýsý ve eski Çalýþma ve Sosyal Güvenlik Bakaný Yaþar Okuyan, yapýlan iþkencelerden dolayý hücre kapýsýna gelip aðlayan albaylarýn olduðunu söyledi. Okuyan, AK Parti iktidarýna darbecilerin yargýlanmasýna zemin oluþturduðu için kutlamak gerektiðini söyledi.

Yaşar Okuyan, “Amerikan projesi ile Tayyip Erdoğan’dan sonra gelecek olan iktidar Türkiye’nin bölünmesine imza atacak iktidardır” dedi.

Eski Çalışma Bakanı ve Erdoğan karşıtlığı ile tanınan Yaşar Okuyan, KRT’de Çağlar Cilara’nın programında Erdoğan ile ilgili ilginç sözler söyledi.

Yaşar Okuyan, Amerika, İngiltere ve İsrail’in, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı devirmek istediğini ileri sürerek Erdoğan’dan sonra gelmesini istedikleri 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşme yaptıklarını iddia etti.

Küresel güçlerin, İstanbul’da Sakıp Sabancı Müzesi yanındaki köşkte “Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan” gibi isimlerle toplantılar yaptığını ileri sürdü.

İşte Okuyanın o şok ifadeleri:

-“Erdoğan’ı devirmeye çalışıyorlar doğru, bilerek söylüyorum.”

-“Amerikan projesi ile Tayyip Erdoğan’ı indirdiniz, böyle bir şey gündeme geldiği vakit Türkiye 30 sene daha Amerika’nın kucağından kalkamaz.”

-“Amerikan projesi ile Tayyip Erdoğan’dan sonra gelecek olan iktidar Türkiye’nin bölünmesine imza atacak iktidardır.”

-“Tayyip Erdoğan benim derdim değil, Türkiye benim derdim”

HABER 7

Etiketler: »
Share
16268 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2