logo

reklam
02 Mayıs 2017

Erdoğan AB`ye resti çekti: `Ya fasılları açarsınız,ya da…!`

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Birliği’ne resti çekerek, ‘Bugüne kadar açmadığınız şu fasılları açmaktan başka çareniz yok. Açarsanız ne ala! Açmadığınız takdirde güle güle. ‘ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu AK Parti’ye yeniden katılımının gerçekleştirileceği ve AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen törende yaptığı konuşmasında:”Avrupa’nın terör örgütlerine verdiği desteğe de değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Avrupa’da terör örgütlerine her türlü destek veriliyor. Neden? Türkiye’nin önünü kesmek için veriliyor. Bundan sonra yapacağınız bir şey var, bugüne kadar açmadığınız şu fasılları açmaktan başka çareniz yok. Açarsanız ne ala! Açmadığınız takdirde güle güle. Türkiye bunların kapıkulu değildir.” ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından o bölüm: “Aynı şekilde Avrupa’da her türlü destek onlara veriliyor. Aynı şekilde PKK’ya veriliyor. Neden? Türkiye’nin önünü kesmek için veriliyor. Bundan sonra yapacağınız bir şey var, bugüne kadar açmadığınız şu fasılları açmaktan başka çareniz yok. Açarsanız ne ala! Açmadığınız takdirde güle güle. ”

“Türkiye bunların kapıkulu değildir. Bugüne kadar ne dendiyse hepsi yerine geldi. Yakında NATO zirvesi var orada görüşelim, 5 madde yazmışlar. OHAL kalkması gerekir, vs. Geçin bunları geçin, siz ne yapacaksınız onu söyleyin. Sen önce git Fransa’daki OHAL’i kaldır. Fransa’da OHAL edecek biz edemeyeceğiz, beyefendilerden izin alacağız. Böyle bir şey olabilir mi? Önce verdiğiniz sözü tutacaksınız, fasılları kaldıracaksınız.”

Share
64 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2