logo

09 Haziran 2015

ENGELLİLERE ÜCRETSİZ GÖZ MUAYENESİ

5Engelli bireylere göz muayenesi Beylikdüzü Belediyesi’nin girişimleriyle gerçekleşiyor. Engelliler Bürosu’na kayıtlı olan ilçe içerisindeki vatandaşlar randevuyla Birinci Göz Hastanesi’nde ücretsiz muayene ettiriliyor.

 

Beylikdüzü içerisindeki engelli bireylere ücretsiz göz muayenesi imkanı sağlandı. Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Engelliler Bürosu ve Birinci Göz Hastanesi işbirliğiyle yapılan kampanyada, Engelliler Bürosu’na kayıtlı olan tüm engelli bireyler, istedikleri an belediye ekipleri tarafından randevuları alınarak muayeneye götürülecek. Ayrıca ameliyat yapılması gerekli görülen hastalara da ameliyet ve ameliyat tetkikleri için yüzde elli indirim sağlanacak.

 

Ulaşım Belediye Tarafından Sağlanacak

 

Beylikdüzü Belediyesi’nin girişimleriyle gerçekleşen kampanya yaklaşık bir yıl sürecek ve bu süre zarfında büroya kayıtlı tüm engelli bireyler istedikleri zaman muayene olabilecekler. Yaklaşık 2000 engelli vatandaşın kayıtlı olduğu büro üzerinden gerçekleşecek muayene işlemlerine, talep eden vatandaşların ulaşımı belediye tarafından sağlanacak. Detaylı bilgi almak isteyenler Engelliler Bürosu’nu veya (0212) 855-65-75 numaralı telefondan Birinci Göz Hastanesi’ni arayabilirler.

 

Share
359 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2