logo

14 Mayıs 2015

ENGELLİLERE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

10-16 Mayıs Engelliler Haftası Beylikdüzü’nde engellilerle birlikte gerçekleştirilen birçok organizasyonla kutlanıyor. Son olarak hafta kapsamında yaklaşık 40 engellinin doğum günü pasta ve hediyelerle yapılan sürprizlerle evlerinde meclis üyelerinin ve birim müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

1Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Engelliler Bürosu’na kayıtlı olan engellilerin doğum günleri kutlanmaya devam ediyor. Engelliler Haftası kapsamında da yürütülen kutlamalarda birçok engelliye sürpriz yapıldı. Engelin, arada bir engel oluşturmadığı mesajı verilerek, sorumlulukların altı çizildi.

Başkan Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’nun da katıldığı ziyaretlerde Beylikdüzü Belediye Başkan 1. Vekili Ömer Şatır, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Turan, belediye meclis üyeleri, Sağlık İşleri Müdürü Fatma Hoşgöz de hazır bulundu. Doğum günlerinde yapılan sürprize oldukça sevinen engelliler gelen herkese teşekkür etti. Motivasyon amaçlı düzenlenen ziyaretlerde, engellilere ve ailelerine ihtiyaçları da sorularak, istekleri dinlendi.

Share
315 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2