logo

28 Mart 2016

Engeller Bowling’le kalktı!…

8Engelli derneklerinin gönüllüsü Süreyya Kargacı ve Menajer Serdar Kurtuluş’un öncülüğündeki,Mercek Haber’in de katıldığı etkinlik, Zeytinburnu Oliwium AVM – Bowling salonunda gerçekleşti.

Engelsiz Türkiye Bowling etkinliğinde, engelliler  ve engelli gönüllüleri,bir araya gelerek gönüllerince bowling oynayarak eğlendiler.

Gazetemiz Mercek Haber’in de katıldığı engelliler için düzenlenen organizasyonda engeller ortadan kalktı.Birlikte yarışılarak güzel vakit geçirildi.

9
Zeytinburnu AVM’nin, Bowling Salonunda yapılan etkinliğe, sinema oyuncusu Hamit Kaya,Mesam sanatçısı ,şair – söz yazarı Leyla Özdemir,Ünlü Filim Yapımcısı Yılmaz Güney’in oğlu Kadir Güney, Vatan Şehitleri Derneği Genel Başkanı Aytulu Kirazlı,Zeytinburnu Kızılay Derneği Kadın Kollarından Seviye Aşır ,TSD İstanbul Şubesi üyelerinden bir grup,İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Vekili ve TSD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Gazeteci Ali Gündüz, Gazetemiz Mercek Haber’in İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Derviş Canbekli ile,  engelli vatandaşlar ve engelli dostları katıldı.

Sıcak ve samimi  bir ortamda,birlikte geçirilen güzel bir günün ardından katılımcılar tekrar buluşmak üzere ayrıldılar.  

Share
549 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2