logo

14 Haziran 2016

En Uygun Kurumsal İngilizce Eğitimi İçin konusarakogren.com’a Gelin !

İngilizce temel konu başlıkları arasında cümle yapısı, isimler, sıfatlar ve filler bulunmaktadır. Özellikle bazı filler vardır ki günlük yaşamamız boyunca sık sık kullanılabilmektedirler. 1.İngilizce de dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunur. Bir fiilin ya da ismin pek çok anlamı olabiliyor. Sözlüklerde baktığınızda birinci, ikinci ve üçüncü anlamlar görebilirsiniz. Bu alanda İngilizce konuşurken en çok kullanılan fiiller arasında giriş seviyesinde pek çok fiil sayılabilir. Accept- kabul etmek, allow- izin vermek, ask- sormak, believe- inanmak, borrow- ödünç almak, kırmak- break gibi kelimeler çok fazla kullanılan seçenekler arasında yer almaktadır. Bu fiiller kullanıldıkları cümlelere göre ek alabilir ya da farklı kullanımlarda cümleler içerisinde bulunabilirler. Gramer konuları içerisinde zaman kullanımlarında ise bazı fiiller düzenli olarak hal değiştirebiliyor. Bazıları ise –ed takısı ile ikinci ve üçüncü halde kullanılabiliyor. Düzenli fiiller arasında clean- temizlemek, finish- bitirmek sayılabilir. Do- yapmak fiili düzensiz bir fiildir ve üç halinde farklıdır. Do- did- done şeklinde kullanılacaktır.

İngilizce bazı alanlarda bir ihtiyaç olurken konu sanata geldiğinde ise kulağa hoş gelen melodilerin kaynağı olmaktadır. Şarkı, film gibi pek çok sanatsal eserin İngilizce baz alınarak hazırlandığı söylenilebilir. Çünkü İngilizce tüm dünyada yaygın olarak kullanılabilen bir dildir. Uluslararası platformda tanınmak ve mesajlarınızı sunabilmek için İngilizce şarkılar ve filmler ideal kullanımlar olacaktır. Bu alanda ülkemizden de oldukça önemli sesler İngilizce şarkılar söylemektedir. Bunlar arasında türk şarkıcıların ingilizce şarkılarını dinle seçenekleri araştırarak beğendiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Sertap Erener bu alanda ödüllü bir şarkıcı olmakta ve bunun yanında Candan Erçetin, Hadise, Tarkan, Kenan Doğulu, Atena, Işın Karaca, Şebnem Ferah gibi seslerde dünya çapında tanınan isimler arasında yer almaktadır.

Konuşarak öğren sistemi içerisinde çalışanların çok önemli bir yeri vardır. Çünkü çalışanların vakit olarak sınırlı zamanlarının bu alanda belirli mağduriyetleri de beraberinde getirdiği söylenilebilir. Bu sistem sayesinde istediğiniz her yerden skype ya da sabit telefonlar aracılığı ile dersler almak mümkündür. Özellikle bu eğitimlerin istediğiniz saatlerde olabilmesi de çok önemli bir avantajdır. Çalışanlar için yorucu geçen bir günün ardından eve gelip dinlendikten sonra çayını yudumlarken aynı zamanda eğitimlerde alınabiliyor. Eğitimler için 10, 20, 30 dakikalık eğitim programlarından birini seçebilirsiniz. Bu alanda ayrıntılı bilgi almak için http://www.konusarakogren.com/kurumsal-ingilizce-egitimi.asp adresi içerisinden bilgi alabilirsiniz. Kurumsal alanda İngilizce öğrenmek kariyer odaklı amaçlar ortaya çıkarabiliyor. Bunun için çalışanlara önemli avantajlar sunan konuşarak öğren sisteminin tüm eğitmenlerinin ana dili ingilizce olmaktadır. Telaffuz anlamında eğitmenlerin bu alanda da katkısı çok fazla olacaktır. Her gün işlenen dersler zaman bakımından sınırlı olsa da kalite bakımından ihtiyaçları karşılayabilen özelliklerde olmaktadır. Birebir eğitimler verilmekte ve geri kalma, konuyu anlayamama gibi durumların oluşmasına fırsat verilmemektedir.

Share
307 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2