logo

reklam

Elmalı İlkokulu Necip Fazıl Adını Aldı

Beykoz Belediyesi Meclisi, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yönetimde Mart ayının 2.birleşimi için toplandı. Elmalı Mahallesi’nde tamamı belediye bütçesinden karşılanarak yapılan Elmalı İlkokulu’na Necip Fazıl İlkokulu adı verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

Genel kurulda öncelikli olarak 6 Mart 2017 tarihli tutanak oylandı. Ardından sırasıyla gündemdeki ve gündemde olmayan müdürlük teklifleri görüşülerek ilgili komisyonlara gönderildi.

Toplantıda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle konuşan Başkan Çelikbilek: “Biz her anlamda kadına önem verdiğimiz gibi, diğer belediyelerde olmadığı kadar, hanım çalışanlarımıza yetki ve görev verdik. Bu da önemli bir olaydır. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.” diye konuştu.

Mecliste AK Parti İlçe Gençlik Kolları üyeleri ve CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan ile Yönetim Kurulu üyeleri, kadın meclis üyelerine çiçek takdimi yaptı. Gündem dışı söz alan meclis üyeleri Gül Biçer ve Gülay Demirel de günün anlamına değinen konuşma yaparak bu özel günü kutladılar.

Bir sonraki meclis toplantısı 10 Mart Cuma günü saat 10:00’da yapılacak.

Share
86 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2