logo

Ekslibris Sanatçısı Hasip Pektaş ile Seminer&Workshop

“Sanattan Yaşama” isimli geniş kapsamlı bu proje, ekslibris sanatçısı Hasip Pektaş’ın seminer&canlı performansı (workshop)  ile devam edecektir.12208698_1132751126753754_3096821411890749278_n

26 Mart 2016 saat: 12:00-15:00 arasında gerçekleşecek seminer & canlı performansa (workshop) sanatseverleri bekliyor.

 

Sanatçı Hasip Pektaş, ekslibris sanatı ve proje hakkındaki düşüncelerini şu sözleri ile açıkladı:

 

“Sanat yoluyla çocuklara ulaşacak bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak ve bu amaca yönelik destek vermek benim için en önemli misyondur. Günümüzde ülkemizde de yaygınlaşan ekslibris alanındaki çalışmalarımı, birikimimi ve tecrübelerimi sanatseverler ile paylaşacak olmaktan dolayı çok mutluyum.“

 

Proje yöneticileri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesi adına Güzin Gürsoy ile dernek üyesi Ressam Günsu Saraçoğlu ve Ressam Dilşad Atasoy tarafından “Sanattan Yaşama” Projesine ilişkin düşüncelerini şöyle aktarmaktadırlar.:

 

“Sanat ve çocuk ekseninde hizmet eden bir proje hayalimizi ÇYDD ile gerçekleştirme şansını bulduk. Bu proje kapsamında, alanlarında önde gelen sanatçılarımızı ve sanatseverleri aynı platformda bir araya getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

“Sanattan Yaşama” projesi bünyesinde gerçekleştirilen; Suluboya Sanatçısı Saim Altuncu, Seramik Sanatçısı Hülya Günel, Mozaik Sanatçısı Süha Semerci, Minyatür Sanatçı Taner Alakuş ve İllüstrasyon Sanatçısı Gürcan Özkan’ın seminer&workshop etkinlikleri sanatseverlerden büyük ilgi görmüştür. 26 Mart 2016 tarihinde tarafından gerçekleştirilecek olan illüstrasyon seminer&workshop etkinliği ile yola devam ediyoruz.

 

Proje kapsamındaki tüm etkinliklerimize katılımın ücretsiz olduğunu özellikle belirtmek istemekteyiz. Sanatseverleri etkinliğimize davet ediyoruz.”

 

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2