logo

18 Mayıs 2015

EĞİLMEZ KIRSAL MAHALLELERİ DOLAŞTI

6.. Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl ve İlçe Başkanları ayrıca delegelerden CHP’ye tam destek.

 

 Cumhuriyet Halk Partisi 7 Haziran Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. CHP eski Şanlıurfa İl yönetimi ve İlçe Başkanları CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak’ın İpekyolu üzerinde bulunan seçim bürosunu ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Eski CHP İl Başkanı, Yusuf Köse, Aziz Aydınlık, Ferat Karataş ve eski yönetim kurulunda bulunan Yusu Kaya, Ahmet Aydın, Murat Yazar ve Mustafa Toplamacı’dan oluşan grup İpekyolu seçim bürosunu ziyaret ederek CHP’ye tam destek verdiklerini açıkladılar.

 

İl ve İlçe başkanları adına açıklama yapan eski İl Başkanı Aziz Aydınlık yaptığı açıklamada “Bizler CHP’nin sahipleriyiz, halk içinde bazı söylemler dolaşıyor. CHP’liler desteklemiyor diye öncelikle böyle bir şeyin olmadığını bilinmesini isteriz. Bizler Cumhuriyet Halk Partiliyiz, Ali Murat Bucak olsun, Hasan Oğul Bey olsun bizlerin bugün ki adaylarıdır.  Şuan burada 11 eski il ve İlçe Başkanımız bulunmakta, delegeler ve Ankara delegeleri, yöneticiler hepimiz birlikte partimizi sonuna kadar destekliyoruz. Hiç kimse ayrım yapmasın, Sayın Bucak birinci sıra adayımızdır onu ve diğer Milletvekili adaylarımızı destekliyoruz. Onlar bizlere misafir gelmişlerdir ve bizlerde onları baş göz üstüne kabul ediyoruz. Biz bu Parti’nin ve Cumhuriyetin sahipleriyiz, onun için hiç kimse CHP’nin eski yönetiminin desteklemediğini düşünmesin, bizler tüm adaylarımızın arkasındayız ve destekçileriyiz” dedi.

 

 

CHP eski il Başkanı Aziz Aydınlık’ın açıklamasının ardından CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak ise yaptığı açıklamada “Seçim kampanyamız kapsamında İlçe gezilerimizi bitirdik. Şanlıurfa’da İpekyolu seçim büromuzda eski İl başkanımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte bizleri burada ziyaret ettiler. Çalışmalarımızda destek verdiler, bizde onların camiasına ve onlara laik  olmaya çalışacağız inşallah mahcup olmayız” dedi.

 

Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2