logo

12 Haziran 2015

EĞİLMEZ “HALKIMIZIN AK PARTİ’YE OLAN SEVGİLERİNE ŞAHİT OLDUM”

24AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, seçim çalışmalarını kırsal mahallelerin hepsini dolaşarak destek istedi.

Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, seçim kampanyası süresince seçim bölgesi olan Karaköprü ilçesine bağlı tüm köyleri dolaşarak kırsal bölgelere AK davayı anlattı. Dua ve destek talebinde bulundu.

Seçim sürecinde son olarak kırsal Beyazpınar, Akçahisar, Buğdayhöyük ve Güngören’i ziyaret eden Yusuf Eğilmez, Böylece Karaköprü İlçesine bağlı kırsal mahalle ziyaretlerini tamamladı.

Gezdiğimiz her yerde halkımızın AK Parti’ye olan sevgisine şahit olduklarını söyleyen Yusuf Eğilmez; “Son geldiğimiz bu köylerle kırsal ziyaretlerimizi tamamladık. Seçim bölgem olan Hilvan ve Karaköprü ilçelerinde hem merkezde hem de kırsalda seçim çalışmalarını yaptık. Yapıyoruz. Halkımızın sorunlarını dinliyoruz. Hasbıhal ediyoruz. Seçim çalışmaları sürecinde halkımızın AK Parti’ye olan sevgilerine şahit oldum. Halkımızın bu sevgisi de bizi motive ediyor” dedi

AK Parti Adayı Yusuf Eğilmez’e Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy,  Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,  Karaköprü İlçe Yönetimi ve Belediye meclis üyeleri eşlik ettiler.

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2