logo

reklam
21 Mayıs 2015

EĞİLMEZ BİR GÜNDE 12 KÖY GEZDİ

llklklklAK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, bir günde  12 tane kırsal mahalle (Köy) dolaşarak seçim çalışmalarına devam etti.

Sabahın erken saatlerinde seçim çalışmaları için Karaköprü ilçe Başkanlığında toplantı yapan Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, Karaköprü ilçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleriyle beraber Karaköprü ilçesine bağlı kırsal mahallelerinden Estağfurullah, Apaydın, Çakmak, Millisaray, Bahçeli, Düger, Yemişli, Kasımkuyu, Doyumlu, Yığınak, Höyüklü ve İlhan’ı dolaşarak bir rekora imza attı.

Gitmediğin yer senin değil diyen Yusuf Eğilmez; “Bizler 7 Haziran’a kadar her yere gideceğiz. Herkesle tokalaşacağız ve herkesi dinleyeceğiz” diye konuştu

Gece Geç saatlere kadar adaylar arkadaşlarıyla toplantılar yaparak Şanlıurfa için kafa yorduklarını söyleyen Av. Yusuf Eğilmez, “Sabahın erken saatlerinde de Karaköprü İlçe Başkanlığımıza gelerek arkadaşlarla bir araya geldik. Her bir ferde ulaşmak için bütün mahallelerimizi dolaşmak zorundayız. Bugün de 12 kırsal mahallemizi dolaşarak vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Dertlerini dinledik. Oylarını ve dualarını talep ettik” dedi.

Yusuf eğilmez ve çalışma ekibinin Sabah erken başlayan köy ziyaretleri akşam saatlerine kadar sürdü.

 

Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2