logo

19 Ocak 2016

DÜNYA KAPI SEKTÖRÜNÜN BİR NUMARILI İHTİSAS FUARI İSTANBUL`DA YAPILDI

şşççşçşçşçGeleceğin trendleri son model tasarımlar ve yeni üretim teknolojileri KAPI FUARINDA tanıtıldı KAPI FUARINDA son model kapı modelleri kapı kolları ve aksesuarları yanı sıra ağaç işleme ve mobilya sektöründeki yeni ürünler ve lider firmalarla görücüye çıktı Yurt içinden 18.086 kişinin ziyaretiyle rekor katılımın gerçekleştiği fuara yurt dışından 2.387 kişi ilgi gösterdi. 20.473 toplam ziyaretçi sayısına ulaşan Door Fair, Türkiye`nin dünyada bu sektördeki gelişimini gözler önüne serdi.Fuar 14-17 OCAK tarihleri arasında yoğun ilgi ve ziyaretçi akınına ev sahipliği yaptı.

Her zamanki gibi Fuara Türk markaları damgasını vurdu gelişen dünya pazarında yeni model ve gelişmiş tekonolojiler ile üretilen ürünler sergilendi Özellikle Orta Doğu ve Afrika ülkeleri, Kapı Fuarı`na büyük ilgi gösterdi. Bunların yanında Türki Cumhuriyetler olarak adlandırılan ülkelerden gelenler de üretim makinalarının ticareti konusunda fuarda büyük alımlar gerçekleştirdi. Bu yıl ayrıca geçtiğimiz senelere oranla, Güney Amerika ülkeleri de organizasyona gelen ülkeler olarak dikkat çekti. Uluslararası boyutta ün kazanan organizasyon, ticaret hacmiyle ülke ekonomisine de büyük katkı sağladı. Ziyaretçi ülkeler şu şekilde sıralandı;

Afganistan, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, B.A.E., Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çad, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ermenistan, Fas, Fransa, Gambiya, Gana, Gine, Güney Afrika, Gürcistan, Hollanda, Hırvatistan, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, Japonya, Kamerun, Kanada,  Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, K.K.T.C., Libya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malezya, Mali, Malta, Meksika, Moldova, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Srilanka, Sudan, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Umman, Ürdün, Yemen ve Yunanistan.

Share
317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2