logo

10 Eylül 2015

DÜNYA BARIŞ GÜNÜ’NDE ‘MOTOR’ dediler: “İFTARLIK GAZOZ” geliyor

Akdenizli Yönetmen-Senarist Yüksel Aksu’nun, Yaklasik üç Yıldır Çalıştığı uzerinde “İFTARLIK GAZOZ” filmi, Muğla’nın Ula ilçesinde ‘motorlu’ dedi.

Akdenizli yönetmen-senarist Yüksel Aksu yine Ege topraklarından ilham Aldığı, 1970’lerde geçen, “insana ‘dair etkileyici Bir ​​filmle izleyicileri buluşturmaya hazırlanıyor.Aksu, “Dondurmam Gaymak” neşeli Bir ​​ettik ilişkisinin “Entelköy Tepeköy” den sonra yeni filmi İFTARLIK gazoz ‘da bu defa da “usta-çırak” ziyaretinde o kadar derinlikli öyküsünü işliyor.

Dünya Barış Günü’nde Muğla’nın Ula ilçesinde çekimlerine başlanan İFTARLIK GAZOZ, icinde Yaşadığımız sıkıntılı günlerin perdesini Sinemanın sıcaklığıyla aralamayı hedeflerken, insan yüreğine dokunan keyifle içimizden Bir Öykü anlatıyor.

“Dondurmam Gaymak” filmindeki işbirlikleriyle Oscar’ın kapılarını aralayan Yüksel Aksu ile Yapımcı Elif Dağdeviren de yıllar sonra bu film ile Bir araya gelerek, Eğlenceli bir Ege öyküsü olan “İFTARLIK Gazoz” ziyaretinde içten yine sinemaseverleri salonlara çekmeye ile hazırlanıyor.

İlk kez 2006’da Dondurmam Gaymak’la, power birliği yapan Senarist-Yönetmen Yüksel Aksu Yapımcı Elif Dağdeviren A.Ş.; ülkemizde süregelen komedi filmi anlayışına Yeni Bir soluk getirmiş film Başta Anadolu olmak Üzere Tüm ülkemizde ziyaretinde Uluslararası sanat arenasında Büyük ses getirerek Türkiye’nin Oscar aday adayı ölmüştü. Aksu Dağdeviren ikilisi, bu defa Muzaffer Yıldırım’ın sahibi Olduğu Nulook Productions A.Ş. ile işbirliği yaparak yıllar sonra yeniden, bu kez İFTARLIK GAZOZIçin Bir araya geldiler.

Ula’da çekimlerine başlanan İFTARLIK GAZOZ izle, Yönetmenin Daha Önce Yaptığı filmlere Benzer sekilde yöre halkinin Doğal yüzlerini kamera karşısına çıkartırken, kadrosunda çok iyi tanıdığımız “sürpriz” oyuncular da yer aliyor.

Filmin kadrosu Tüm; Sanatın İyileştirici ettik bütünleştirici gücünden hareketle çalışmalarına aralıksız devam ederken, çekimleri Dünya Barış Günü’nde BaşlayanİFTARLIK gazoz ‘un Önce İnsan oldugumuzu hatırlatan temasından yola çıkarak; ülkemizde ettik komşularımızda Yaşanan sıkıntılı günlerde Bir nebze de olsa barışın, sevginin buluşturucu ziyaretinde İyileştirici Gücünü hatırlatmasını dilediler.

Share
525 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2