logo

19 Şubat 2017

Doğu Karadenizliler ve Tokatlılar, Başkan Çelikbilek’i Ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yöre derneklerine yaptığı ziyaretler sürüyor. Dün akşamki ev sahipleri Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği ve Beykoz Tokatlılar Derneği oldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ekip arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdiği üçüncü ziyaretini Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği ve Beykoz Tokatlılar Derneği’ne yaptı.

Başkan Yücel Çelikbilek, ziyaret sırasında ilçede faaliyet gösteren yöre dernek üyelerinin sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu.

Dernek Başkanları, yönetim kurulları ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, Başkan Çelikbilek’e Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek eşlik etti.

Başkan Çelikbilek: “Dostluğumuz Ülkemize Yapılacak Hizmetlerde Daim Olsun”

Başkan Çelikbilek ziyareti sırasında ülkenin gündemine dair, anayasa değişikliğinin sanıldığı gibi rejim değişikliği olmadığını belirterek: “Referandum vatandaşlarımızın yararına olan yasaların kabulü gibi önemli meselelerde, halkın iradesini belirlemek amacıyla yapılıyor. Milletimiz yarınlarının daha iyi olabilmesi adına, kendisini yönetecek en iyi sisteme kendi karar verecek. STK’lar ve tüm ilçe sakinleri olarak birbirimize kenetlenmeliyiz. Dostluğumuz,  her vesileyle olduğu gibi ülkemiz için yapılacak güzel hizmetler ve verilecek kararlar noktasında da daim olsun.” şeklinde konuştu.

Share
96 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2