logo

reklam
01 Ekim 2015

Doç.Dr.Gülüm Hacatepe Tıp Fakültesine atandı

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi – Başhekimi Doç.Dr.Mehmet GÜLÜM Hastane Yöneticiliği görevine başlamasının yıl dönümü nedeni ile Hastane yönetici ve personellerinin katılımı ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

gülüme plaketHastaneye bir yıl içinde yapılan hizmetleri slayt eşliğinde sunum yapıldı.

Toplantının sonunda Başhekim Gülüm Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine Doçent olarak atamasının yapıldığını ve görevinden ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.

Görev yaptığım sürede Mülki İdare Amirlerimiz, Kamu  Kurum ve Kuruluşlarının yetkilileri, Sivil Toplum örgütlerinin yetkilileri başta olmak üzere Sağlık Kurum ve Kuruluşları ile Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinin desteklerini gördük. Hastanemizin halkımıza daha iyi hizmet etme noktasında tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalıştık.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi – Başhekimi Doç.Dr. Mehmet GÜLÜM; 21 yıldır Şanlıurfa’da, Şanlıurfa’lı bir  hekim olarak görev yapmaktayım. Bu memlekete çok şey borçluyum şu anda sadece görev yetkilerimden ayrılıyorum Şanlıurfa benim doğduğum, büyüdüğüm, örf, adet ve kültürüne sahip olduğum şehir kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Mesai arkadaşlarımla görüşmeye devam edeceğim Urfa sevdalısı olan Urfalı kardeşinize haklarınızı helal etmenizi istiyorum benden yana hakkım sizlere helal olsun dedi.

Gülüm; Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticiliği – Başhekimliği ve Şanlıurfa Tabip Odası Başkanlığı görevinden ayrılacak.

Şanlıurfagüncel.com

Share
515 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2