logo

18 Nisan 2015

Dicle EDAŞ’tan Yoğun Mesai

Dicle EDAŞ arızaların önüne geçmek için bakım ve onarım çalışmalarını il genelinde sürdürmeye devam ediyor.

0Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa’da enerjinin sorunsuz olarak dağıtımı ve olası arızaların sonucu meydana gelebilecek kesintileri minimize etmek için, planlı periyodik bakım çalışmalarına devam ediyor. Dicle EDAŞ, Şanlıurfa’nın genelinde trafolarda bakım ve onarım çalışmalarına ağırlık verirken, köylerde de programlı periyodik bakım çalışmalarını sürdürüyor.

ARIZALARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN YOĞUN MESAİ YAPILIYOR

Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü arıza-bakım ekibi, arızaları onarmak ve arızanın meydana gelebileceği kısımları sağlamlaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler planlı çalışmalar yanında, görev bölgesindeki enerji dağıtım tesislerine ait talepleri de yerinde inceliyorken planlı bakım çalışmalarında, ihbar ve talepleri de değerlendiriyor.

Kesintisiz, kaliteli, güvenilir elektrik kullanımının sağlanması amaçlanan çalışmalarda halkın elektriksiz kalmaması için var gücüyle çalışıyor. Yeni tesis ve bakım onarım faaliyetlerine yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürüyorlar.

AMAÇ MÜŞTERİLERİN DAHA KALİTELİ ENERJİ KULLANMASINI SAĞLAMAK

DEDAŞ ekipleri tarafından merkez, ilçe ve köylerde bakım onarım ve güçlendirme çalışmalarında aşırı yüklenme nedeniyle trafo ve panolarda  oluşan arızayı ve tellerdeki gevşemeyi gidererek kesintisiz ve kaliteli enerji verilmesi sağlanırken  hem müşteri memnuniyeti bununla birlikte güveni, hem de mevcut tesislerin daha verimli olarak kullanılması sağlamaya çalışıyor.

Bakım ve onarım çalışmalarını yapılan iş programı ve bölgesel bakım kapsamında sürdürürken, 444 8086 nolu Müşteri Hizmetleri hattından gelen ve Çağrı Merkezinde kayıt altına alınan bildirimleri de iş programı kapsamında değerlendirerek arızaları da gideriyor. Yapılan bu çalışmaların tamamlanmasının ardından bölgeye sürekli enerji verilmesi konusunda eksiklerin biraz daha azalması hedefleniyor.

Share
346 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2