logo

14 Haziran 2015

DEVLET HASTANESİ BİRAN ÖNCE BİTİRİLMELİ

IMG_1538

Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan Yapım inşaatı devam eden Akçakale devlet hastanesinin biran önce bitirilip hizmete açılması gerektiğini söyledi.

 

Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan ve Akçakale devlet hastanesi b

Baş Hekimi Yılmaz Gerger ilçede  yapımı devam eden 75 yataklı devlet hastanesini  gezerek yükleyici firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında  bilgi aldılar.

 

Yükleyici firma yetkilisi yapım inşaatının tamamen bittiğini fakat ameliyathanede (havalandırma sistemi,yoğun bakim Hepa filtreleri ve soğutmalar) İnternet ağı,Asansörlerin ruhsatlandırması,Klima santralı gibi sorunları en kısa sürede çözüp hizmete açılması için hazır hale getireceklerini söyledi.

 

Akçakale devlet hastanesi baş Hekimi Yılmaz Gerger yaptığı açıklamada:“Belediye başkanımız Abdulhakim beyle birlikte  hastaneyi gezdik.Yükleyici firma elemanları ile eksiklikleri tespit ettik.Kısa bir sürede bitire bileceklerinin sözünü verdiler.İnşallah kısa bir sürede biter Akçakale deki vatandaşlarımızda daha iyi kaliteli bir hizmet almaya başlar.”Dedi.

 

Başkan Ayhan ise: Bugün bildiğiniz gibi Akçakale devlet hastanesi  yaklaşık bir yıl önce bitmiş olması gerekiyordu. Sürekli Sayın Baş Hekimimizle gelip geziyoruz.Bir çok eksiği bitmiş,sayın Baş Hekimin tespiti ile yaklaşık 100 kalem eksik tespit edilerek yükleyici firmaya iletildi.İnşallah bundan sonra bizde takip edeceğiz.Komşuda yaşanan savaştan dolayı sürekli yaralılar geliyor. Hastanenin bitirilmesi için uğraşacağız. Dedi.

Share
340 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2