logo

26 Eylül 2016

DESTEK OL ENGEL OLMA ENGELSİZ BULUŞMA

  Beykent Rotary Kulübü olarak Engelli öğrencilerimize farkındalık yaratacak “Destek Ver Engel Olma’’ Engelsiz Buluşma  etkinliğimize Hoş geldiniz diyerek Kulüp Başkanı Rtn. Neşe Şenman açılış konuşması etkinliği başlattı.unnamed-3

     İleriki günlerde temelini atacağımız Bölgemize sayısız proje ve etkinlikler sunacağımız, Rotary Toplum Birliğindeki partnerimiz olan Büyükçekmece Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneğinin ev sahipliğinde geleneksel olmasını düşlediğimiz, bu etkinliğimize Bölgemizdeki birçok STK’larımızı , Belediyelerimizi ve Siz Dostlarımızı davet ederek Engelli Dostlarımızla olan bu birliktelikteki mutluluğumuza ortak etmeyi istedik.

      unnamed-1

    Tüm öğrencilerimize, velilerimize ve eğitimcilerimize hayırlı olmasını dilediğimiz                     2016-2017 Eğitim Öğretim yılının başında,  Beykent  Rotary Kulübü olarak okul için kullanabilecekleri hediyelerimiz ile, yemekli, eğlenceli, eğitici kısacası hem engelli dostlarımızı hem de ailelerinin mutluluklarına sebep olmanın onurunu ve gururunu , içerisin de siz değerli gönül birliği yaptığımız misafirlerimizle bu güzel günü birlikte yaşayacağız.

 

     Rotary nin felsefesi doğrultusunda sayısız olarak gerçekleştirdiğimiz engellilere yönelik projelerimiz, eğitime ve toplumun birçok eksiklik duyduğu alanlardaki farkındalık yaratan çalışmalarımıza şahit olunduğu gibi bundan sonra da bu proje ve etkinliklerimiz devam edecektir. Marmara Ereğlisi’nde gerçekleştirdiğimiz Engelli Salıncağı projemizi önümüzdeki günlerde yine engelli dostlarımızın  hizmetine açacağımızın müjdesini şimdiden sizlere vermek ayrı bir gurur vesilesidir.

 

      Ülkemizi ve insanlarımızı seviyoruz, bu sevgi toplumun ihtiyaç duyduğu konulara eğilmemizi, sorumluluklarımızı ve duyarlı olmamızın gerekliliğini ortaya koyuyor. STK lar, Belediyeler ve dostlarımız ile çok güzel işlere imza atacağımıza bu toplumun hak ettiği yere gelmesi için çaba sarf edeceğimize Beykent Rotary Kulübü olarak yürekten inanıyoruz !

 

Ayrıca etkinliğimize Destek veren; Beylikdüzü ve Büyükçekmece Belediyelerine, Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği Yönetimine, Uzman Klinik Psikolog İrem Kaşıkçıya, İlizyonist Yeşim Obüs, Müzik Öğretmeni Zafer Türkkan, UR 2420.Bölge GDG Rtn.Mehmet Sabri Görkey ve Eşi Aylin Görkey, UR2420. Bölge Guvernör Yardımcıları Rtn.Aysel Akbulut ve Rtn. Muzaffer Başaran,Kulübümüzün Guvernör Özel Temsiliğini yapmış olan Rtn.Ali Doğan, UR 2420.Bölge Silivri Rotary Başkanı Rtn.Mustafa Yazıcı, Büyükçekmece Rotary Kulüp Sekreteri Rtn.Sibel İnan ve Rtn.Fırat Çapalar, Silivri Dönem Sayman ve Batman Makinalarının sahibi Rtn.Sezai Batman’a  LOTUS Belgeleri ve Kulüp Flamaları sunularak teşekkür edildi.

 

Etkinlik Beykent Rotary Kulüp Başkanı Rtn.Neşe Şenman tarafından . HAYAT ÇOCUKLARIMIZIN GÖZLERİNDEKİ IŞIKTIR diyerek Pasta kesilip ve Okul Çantaları dağıtılarak etkinlik tamamlandı.

 

 ROTARY İNSANLIĞA HİZMET GÖTÜRÜR…

Share
217 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2