logo

02 Mayıs 2015

Demirkol’dan SKM’ye ziyaret

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

0

7 Haziran’da cenabı hak bizi mahcup etmeyecek

AK Parti İl SKM Başkanlığını ziyaret ederek birimlerini tek tek gezen Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, “8 Haziran seçim çalışmalarını koordine ettik. Bu kapsamda İl Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ettik. Ziyaretimizde Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımız Sayın Süleyman Elgün beyle istişarelerde bulunduk. 7 Haziran’a kadar olan süreçte, AK Partinin seçim çalışmalarını dizayn etmek üzere bu birimimiz faaliyette. Hepsi birbirinden tertemiz, genç, dinamik ve geleceğin siyasetçileri olan gençlerimiz bu birimin içerisinde. Eminim bizim ve halkımızın desteği ile bu arkadaşlarımızın çalışması memnun edecektir. Ve inşallah 7 Haziran’da cenabı hak bizi mahcup etmeyecek. Mutlu edecek, mesut edecek bir sonuç ile cenabı hak bizi karşılaştıracaktır. Çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Halkımızın bize güvenmesini istiyoruz” dedi.

 

Çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Süleyman Elgün ise, “Çalışmalarımıza SKM’mizde başladık. Resmi olarak Seçim Kordinasyon Merkezimizin açılışını da yaptık. Sayın Başkanımız Fevzi Demirkol Bey bugün SKM’de çalışan arkadaşlarımızı ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Tabi buraya gelişi bizim arkadaşlarımıza moral olmuştur. Çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz. Şanlıurfa’da gerçekten AK Partiye büyük bir sevgi var. Cumhurbaşkanımıza büyük sevgi var. Başbakanımıza büyük sevgi var. Bu sevgiye layık olmak için çaba sevk ediyoruz. Aslında bizim yaptığımız çalışmaların hepsi, yani belki halkımızın yaptıklarının yanında küçük kalır. Ama biz burada koordine ederken Vekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın çalışmalarını düzenliyoruz. Fevzi Başkana ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ve 8 Haziran’da da inşallah zaferle çıkacağız. 12-0 yapacağız” diye konuştu.

 

Share
326 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2