logo

01 Temmuz 2015

Demirkol’a anlamlı plaket

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol’a Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan tarafından plaket verildi.

1ASP il Müdürü Murat Demirkol’a Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan tarafından anlamlı plaket verildi. Yaklaşık 3 yıldır Şanlıurfa’da görev yapan müdür Demirkol, şehit ve gazi ailelerine yönelik yaptığı çalışmalarla onların takdirini kazanarak plaket ile ödüllendirildi.

Müdür Demirkol’u makamında ziyaret ederek plaket takdim eden Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan, yaklaşık 3 yıldır kentimizde bizlere hizmet eden değerli il müdürümüz sayın Murat Demirkol, Şehit ve gazi yakınlarının onuruna verdiği iftar yemeğinde Gazilerimizi bir araya getirdi. Gazilerimiz bu vesile ile birbirleriyle tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu. Başta İl Müdürü Demirkol olmak üzere tüm ASP il Müdürlüğünde çalışan personellere dernek üyeleri adına teşekkür ettiğini ifade etti.

Müdür Demirkol, bugün burada bize plaketi münasip gören Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan’a teşekkür ederim. Şehit yakınları ve gazilerimiz hiçbir karşılık beklemeden bu toprakları kanları ile sulamış ve karşılığını yalnız Allah’tan dilemişlerdir. Bizler de hiçbir beklenti içerisine girmeden şehit ve gazilerimiz ile onların ailelerine ne yapsak az olur düşüncesiyle çalışmaktayız. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak hizmet etmeyi kendimize şiar edinmişiz. Sadece şehit ve gazilerimize yönelik değil tüm alanda vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ben burada plaketi kendi adıma değil tüm çalışan personelim adına alıyorum” dedi.

Plaket takdim töreninde Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol’un yanı İl Müdür yardımcısı Ramazan Beşkat’ta hazır bulundu.

 

Share
391 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2