logo

22 Ocak 2016

DEMİRCİK ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞTU

11000Her kırsal mahalleye çok amaçlı salon projesiyle yola çıkan Karaköprü Belediyesi, hizmet ağına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz aylarda temeli atılan Demircik çok amaçlı salon düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçe Belediyesine bağlı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçeye bağlı Demircik Mahallesinde 300 m2 alan üzerine yaptırılan çok amaçlı salon törenle açıldı.

Düzenlenen törene; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları ve Karaköprü Belediye Meclis üyeleri Demircik Mahalle Muhtarı Mehmet Çiftçi ile Demircik mahallesi sakinleri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Baydilli, “Bugün Demircik mahallemizdeyiz. Karaköprü Belediyemizin temelini attığı 22 çok amaçlı salonumuzun bugün 12.sini hizmete açıyoruz. Çok amaçlı salonumuz burada gerek taziyelerde, gerek düğünlerde ve gerekse gençlerin boş zamanını geçireceği kütüphanesi ile hizmet verecek. Biz Karaköprü Belediyesi olarak söz verdik. Temelini attık. Bugün de açılışını gerçekleştiriyoruz.  Allah hayırlı uğurlu etsin. ” dedi.

Demircik mahalle Muhtarı Mehmet Çiftçi ise mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Bu arada İlçeye bağlı diğer kırsal mahallelerde yapımı devam eden 12 çok amaçlı salonların, önümüzdeki günlerde hizmete sunulacağı öğrenildi.

Share
213 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2