logo

04 Ağustos 2015

DEMİRCAN’DAN VATANDAŞA SÜRPRİZ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve ekibi Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır’ı karşılamak için beklerken, tesadüfen belediyeye giren vatandaş bakan gibi karşılandı. Şaşkınlığını gizleyemeyen vatandaşlar durumu anlayınca kahkahalara boğuldu. 03 

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Beyoğlu Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Bozkır’ı kapıda karşılamak için bekleyen Başkan Ahmet Misbah Demircan ve belediye çalışanları, belediyeye işlem yaptırmak için gelen vatandaşa hep birlikte alkışlayarak “hoş geldiniz” sürpriz yaptı.

İlginç olay şu şekilde gerçekleşti;

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci volkan Bozkır’ın gelmesine birkaç dakika kala Başkan Ahmet Misbah Demircan ve başkan yardımcıları belediye girişinde beklemeye başladı. O sırada belelediye gelen vatandaş kalabalığı görünce içeri girmekte tereddüt etti. Durumu fark eden Başkan Demircan, herkesi uyararak güvenlik kontrolünden geçen vatandaş için, “içeri girmesiyle birlikte alkışlayarak hoş geldin diyelim,” dedi.

Alkışlarla karşılanan vatandaş neye uğradığını şaşırdı. Sonra Başkan Demircan’ın “Sn. Bakanımız birazdan Belediyemize nezaket ziyaretinde bulunacak, bizde onu beklerken sana sürpriz yapalım dedik. Umarım memnun kalmışsındır,” demesi üzerine gerçeği anlayan vatandaş  kahkahalara boğuldu ve karşılama için teşekkür etti.

Share
352 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2