logo

05 Ocak 2016

“Darülaceze hayatın gerçeği”

İstanbul Düzceliler Derneği Kurucu Üyesi ve Düzceliler Federasyonu Onur Kurulu Üyesi Edirne Eski Valimiz Dursun Ali Şahin, kurumumuzu ziyaretinde Darülaceze’nin hayatın gerçeği olduğunu söyledi.2..
Başkanımız Hamza Cebeci Edirne Eski Valimiz Dursun Ali Şahin’i makamında ağırlayarak, kurumda verilen hizmetler ile sakinlerin daha iyi şartlarda yaşam sürmeleri için yapılan projeler konusunda bilgi verdi. Başkanımız Cebeci; “Sayın Valimiz Düzceli STK’ların her zaman destekçisi olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kurumumuza da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca muhabbetlerimizi arz ediyoruz.”dedi.
Valimiz Dursun Ali Şahin, “Buraya gelen insanlarımız hayatın gerçekliği ile karşılaşmaktadır. Mümkün olduğunca bu gerçekle yüzleşmekten kaçınmamalıyız. Burayı sık sık ziyaret etmeliyiz.” dedi.
Edirne Eski Valimiz Dursun Ali Şahin’in Başkanımız Hamza Cebeci’yi ziyaretlerine; Başkan Yardımcılarımız; İlhan Uğur, Ahmet Malatyalı,  Ümit Ünal, Ali Erdem ile Düzcelilerin “Asuman Ablası”, Düzceliler Federasyonu Başkan Vekili hayırsever iş hanımı Asyaport Kültür Sanat Danışmanı Asuman Karaşabanoğlu da eşlik ettiler.

Share
430 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2