logo

11 Ekim 2016

DAEŞ’de Samsung Galaxy Note 7’e tepkili!

daes-note7

Samsung baskı altında. Her geçen gün daha fazla müşteri yeni akıllı cep telefonu Galaxy Note 7 ile ilgili şikayette bulunuyor. Müşterilerin çoğunluğu Galaxy Note 7 akıllı cep telefonun yandığı ve patladığı yönünde şikayetlerde bulundukları öğrenildi.Trajik komik olan ise terör örgütlerinin telefonun güvenirliği hususunda şikayetçi olmasıdır!

Artan şikayetlerden dolayı Güney Kore Elektronik devi Samsung zor durumda. Daha şimdiden Milyonlarca Dolar zarara uğrayan şirket, şimdiden bir çıkış arıyor.

Yeni Galaxy Note 7 akıllı telefon kullanıcılarından genel anlamda olumlu tepkiler geliyor olmasına rağmen bazı cihazlarda yanma ve patlama meydana gelmesi tehlikeli bulundu.

DAEŞ Lideri kızgın!

Güney Koreli şirket, yaşanan sorunlara karşı büyük bir değişim programı yürütürken, diğer taraftan yasal açıdan da sıkıntı yaşamaya başladı.

DAEŞ Terör Örgütü lider Abubekir Al Baghdadi de akıllı telefonların yanması ve patlaması ile ilgili “Bu durum gerçekten son derece sorumsuzluktur” ifadelerini kullandı. Bağdadi’nin son derece endişeli ve kızgın olduğu ileri sürülüyor. Baghdadi,“ Galaxy Note 7 adlı akıllı cep telefonu bir ‘kafirin’ elinde patladığında masum bir DAEŞ’li  ‘savaşçı’ (teröristin) hayatını kaybetmesi durumunda Samsung şirketini mahkemeye vereceğiz” dedi.

MERCEKHABER GAZETESİ ÖZEL

Etiketler:
Share
1147 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2