logo

29 Şubat 2016

CUMHURBAŞKANI’NDAN MERHAMET ve ADALET TEMALI KISA FİLM YARIŞMASINA ÖVGÜ

2Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Kurucu İlçe Başkanları davetine katıldı. Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen buluşmada Başkan Poyraz, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çekmeköy Belediyesi Kısa Film Yarışması ile ilgili son durum ve ödül töreni için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayip Erdoğan, İstanbul ilçelerinde AK Parti Kurucu İlçe Başkanlığı görevlerini üstlenmiş isimlerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırladı. Kurucu başkanlar arasında yer alan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ziyaret esnasında, Cumhurbaşkanlığı himayesine alınan ilk belediye projesi Çekmeköy Belediyesi Merhamet ve Adalet Kısa Film Yarışması’nın güncel durumu ile ilgili Cumhurbaşkanımızı bilgilendirdi. Başkan Poyraz görüşmede; katılım sayısı, filmlerin gönderildiği iller, yurt dışından yarışmaya gösterilen ilgi hakkında bilgi verirken, ödül töreni için yapılan hazırlıkları anlattı.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, çok büyük bir aksilik olmazsa Mayıs ayında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak ödül gecesine katılım sağlamak istediğini ifade etti.

 

Share
229 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2