logo

reklam

CUMHURBAŞKANI R. TAYYİP ERDOĞAN’I ANLAMAK!..


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

Türk milletinin dehası en unutulmaz, en karanlık anlarda büyük kurtarıcı evlatlarını çıkarma imkânına sahiptir.
‘’Türk milletinin Gurur ve Şuuru / İslam Ahlak ve Fazileti ‘’diyerek mensubu olmaktan kıvanç duyduğumuz Türk milletinin ancak İslam inancı ile donanarak varlığını sürdürebileceği gerçeğini ortaya koyan Cumhurbaşkanımızın öğretileri dikkatle incelendiğinde, fikirlerinin homojen bir yapıda olduğu görülmektedir.

 

Düşüncesinin hiçbir noktasında yabancı unsurlara atıfta bulunmamak ta, referansı daime ve tamamıyla Türk milletinin şuuru ve İslamiyet dairesi içerisinde olmaktadır. Bu sebeple R.Tayyip ERDOĞAN’I anlamak için Türk ve İslam kültürünü iyi özümsemek lazımdır. Türk milletini ve İslamiyeti tanımayan, ERDOĞAN’I tanımaz; onu anlamaz.

 

Tabii bu arada takdir edilmeli ki, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’I anlatmak, vizyon ve misyonunu dillendirmek başlı başına bilimsel bir uğraş gerektirir.
Siyasette olduğu sürece içerisindeki bütün varlığını, hizmet ve çalışma azmini Türk milletinin davasına adayan bu vefalı ve fedakâr insanın sistemleştirdiği ve aksiyon haline getirdiği fikirler, bu gün sadece Türk milletinin değil, başta İslam ülkeleri olmak üzere emperyalizmin tehdidi altındaki bütün mazlum milletlerin kurtuluş mücadelesindeki yolunu açık tutmaktadır.

 

Emperyalistlere karşı mücadele etmek için başka bir emperyalistin kanatları altına sığınmadan, tamamen kendi öz gücüne güvenmek gerektiğini, emperyalizme karşı onurlu bir duruşun, onurlu bir tavır alışın ancak böyle mümkün olacağını ortaya koyan Cumhurbaşkanı ERDOĞAN, ‘2023 Yeni Türkiye’si yürüyüşü, Türk milletinin var oluşu, Egemenliğin kayıtsız şartsız millette oluşunun yürüyüşüdür.

 

Bu yürüyüş, Türk Milletinin varlığına iman etmiş ve onu gelebilecek her türlü tehlike karşısında çelik zırh gibi koruyacak inançlı ve imanlı vatan, millet- bayrak severlerin yürüyüşüdür.
Bu yürüyüş, Türk milletini her yandan kuşatan güçlere karşı soylu bir başkaldırışın yürüyüşüdür.

 

Bu yürüyüş, Haçlı Siyonist- emperyalizminin ve onların iş birlikçilerinin Türk milleti üzerindeki oyunlarına geçit vermemeye ant içenlerin yürüyüşüdür.
Bu yürüyüş, bu ülkeyi karşılıksız seven ve Türk milletini tarih sahnesinde yaşatmak için her fedakârlığı yapan ve yapmaya hazır olan aziz milletimizin yürüyüşüdür.
Bu yürüyüş, ‘’Buluşma yerimiz ne doğudur, ne batıdır, ne kuzeydir, ne güneydi. Buluşma yerimiz Türk milletinin kafası, kalbi, Türk’ün cevheri aslidir. Bu asil cevherden yayılan ışık huzmeleri Anadolu’dan parlayıp, bütün insanlığı aydınlatacaktır.’’ Parolası ile’’ Durmak Yok Yola Devam’’diyenlerin yürüyüşüdür.

 

Bu yürüyüş, Türk’ün istiklali ve istikbali için yemin edenlerin yürüyüşüdür.
Bu yürüyüş, statüko, vesayet, darbe zihniyetli lağımlaşan düşünceleri taşıyanlara korku verenlerin yürüyüşüdür.
Bu yürüyüş, Anadolu’nun bağrından bir güneş gibi doğan Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN’IN vakarlı dik duruşu ile özdeşleşmiş vatan, millet- bayrak sevgisin şuuru ile ülkemize yayılan hizmet ve kalkınmanın yürüyüşüdür. Saygılarımla.
Hasan ALPARSLAN Araştırmacı, Gazeteci- Yazar. 28 Ekim 2015

Share
959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR

  29 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ey İman Edenler Zina Etmeyin, Gençligini Zinadan Koruyana Cennet Vardır (Kaynak Beyheki) .. GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının ikazı farklı oldu: – Ben yiyecek fa...
 • ÇOCUĞU ORTADAN KESİN

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  " ÇOCUĞU ORTADAN KESİN Hz. Davud zamanında genç bir kadın , çocuğunu alıp gezmeye çıkarmıştı . Dinlenmek amacıyla yeşillik bir yer bulup oraya oturdular. Bu sırada yanlarına başka bir kadın gelmişti . O kadının da yanında bir çocuğu vardı . Çocuklar hemen hemen aynı yaştalardı . Kadınlar tanıştılar . Sonradan gelen kadın diğer kadına nazaran yaşça büyüktü ve onun ablası konumundaydı . Aralarında konuşurlarken çocuklar da önlerinde oynuyorlardı . Bu sırada büyük kadının çocuğu çalılıkların arkasına girip gözden kaybolmuştu . Annesi bunun far...
 • Günaydın!!!

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Misak ı Milli nin sınır taşı olan ve halkın % 70' i türkmen ve araplardan oluşan Kerkük şehrinde artık Kürdistan bayragı esiyor ve Maşallah istihbaratımız yeni anladı galiba... Kerkük Irak petrolünün % 40 ını üretiyor, Dünya'da petrol üretiminin önemli bir kaynağını Kerkük üretiyor. Misak ı Mili nin çizilmemesi için elinden geleni yapan İngiliz'in şımarık prensi Barzani bölgeyi yeni bir kavgaya doğru sürüklüyor. Bölgede zaten söz sahibi olan Kürdistan Irak Federe eyaletinin bu hareketi, bölgenin gerçek hakimi Arapları ve Türkleri hem birleşt...
 • TERÖR SİVİLLERİ VURMAKTADIR

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  TERÖR     SİVİLLERİ   VURMAKTADIR Dünya üzerinde, terör olayları alabildiğine, devam etmektedir. Dünyayı yöneten güçler; sözde, kınamalar, yapsalar da; terörün devam etmesinden, mutlu gibi gözükmektedirler. Şu an Güney sınırımızdaki, tüm olaylar bunun en güzel delilidir. O coğrafyaya, kilometrelerce uzakta olan tüm güçler; sahne alabilmek için; bir birleri ile yarışmaktadırlar. Sonuçta; tüm Dünyaya silah satan ve o, satıştan yüklü bir miktarda para kazanan devletler; Dünyayı yönetmeye talip olan, devletlerdir. Üstelik, o bölgenin yer altı ze...
UA-36507442-2