logo

05 Mart 2016

CUMHURBAŞKANI BAŞ DANIMANI AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

3AK Parti Şanlıurfa Eski Milletvekili Cumhur Başkanı baş Danışmanı Abdulkadir Emin Önün AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

23 ve 24’ncü dönem Şanlıurfa Milletvekili Cumhur Başkanı baş Danışmanı Abdulkadir Emin Önen AK Parti İl Başkanlığında daha önce beraber görev yaptığı teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Teşkilatla hasbıhal eden Emin Önen; Bana bu güne kadar hangi görev verildiyse hiçbir zaman yalnız değildim her zaman Teşkilatım benim yanımdaydı beni hiç yalnız bırakmadılar dedi.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaptığı konuşmada şunları söyledi. “ Abdulkadir Emin Önen Bey kendisi Cumhur Başkanımızın baş Danışmanı iki dönem Şanlıurfa Milletvekilliğimizi yaptı. Kendisi Cumhur Başkanı baş Danışmanı olması bizim için ve Şanlıurfa için çok önemli. Cumhur Başkanımızla aramızda çok önemli bir köprü Emin Bey tecrübesi olan biri Milletvekilliğin den dolayı yaşı genç, önü açık, ufku geniş bir kardeşimizdir.

Bu Dönem Şanlıurfalıların Altın Dönemi

Biz bir konumuz olduğu zaman Cumhur Başkanımıza nasıl ulaşa biliriz diye düşünmüyoruz orada Emin Bey var. İnşallah o en üst tepeye de Şanlıurfalılar kolaylıkla ulaşıyor. Bu dönem bana göre Şanlıurfalıların altın dönemi bir yandan 9 tane Milletvekilimiz var, Başbakan Danışmanımız var, Cumhur Başkanı Danışmanımız var, Bakanımız var ve sizlerle birlikte güçlü bir şekilde uyum içerisinde çalışıyorsunuz. İnşallah Şanlıurfa’yı çok güzel günler bekliyor diye düşünüyorum dedi”.

Şanlıurfa eski Milletvekili Cumhur Başkanı baş Danışmanı Abdulkadir Emin Önen İl Teşkilatı ile yaptığı konuşmada şunlara deyindi. “ Başkanımızın da söylediği gibi iki dönem memleketimize hizmet yolunda has bel kader bizde bulunduk. Rabbim bize böyle şerefli bir görevi nasip etti. Bu görevi yaparken hiçbir zaman yalnız değildim, hiçbir zaman bu yolda yalnız yürümedik. Bura da ismini söyleyemeyeceğimiz kadar çok nefer yol arkadaşımızla dava arkadaşımızla birlikte bu yolları katlettik. Bu Şanlıurfa 22’den bu yana kadar geçirdiği tüm genel seçimlerde, yerel seçimlerde, referandum da ve Cumhur Başkanlığı seçiminde bütün memleketin yüzünü Şanlıurfa deyiminle AK etti dedi”.

Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2