logo

13 Temmuz 2015

COŞKUN SABAH’I EŞİ VE KIZI DA DİNLEDİ

2Bugüne kadar toplamda 54 Long Play, kaset ve CD çıkaran Coşkun Sabah’ın ,   Bakırköy Belediyesi Botanik Park’ında Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen ücretsiz halk konserini eşi Ceyda  kızı Helen Sabah, yakın arkadaşları ve binlerce Bakırköylü  izledi.

Hatıram Olsun, Anılar, Aşığım Sana, Aşk Kitabı, Baharı Bekleyen Kumrular Gibi, Sen Bambaşkasın, Benimsin, Gel Gelebilirsen, İsyanlardayım, Var Mı Böyle Bir Sevda, Son Buluşmamız, Bir Pazar Günü, İşte Bizim Hikayemiz gibi unutulmaz şarkılarını hayranlarıyla beraber söyleyen Coşkun Sabah geçtiğimiz yılın ardından  ikinci kez Bakırköy Belediyesi’nin “Botanik Park’ta Şenlik Var” etkinliklerinde sahneye çıkmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

E-5 yan yol üzerinde bulunan Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda gerçekleşen “Botanik Park’ta Şenlik Var” etkinliklerinde  bu yıl Coşkun Sabah’ın yanı sıra Göksel, Model, Ezginin Günlüğü, Selçuk Balcı, Karmate, Feridun Düzağaç, Gripin, Suat Suna   gibi sanatçılar ve gruplar  sahneye çıktı

Share
297 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2