logo

Çocuklar tatilin keyfini ANKAmall’da çıkarıyor

Okulların kapanmasıyla yorucu bir eğitim dönemini geride bırakan çocuklar tatilin keyfini yine ANKAmall Çocuk Kulübü ile çıkarıyor.ae677801-3b5d-49bb-b343-5e5370418ebd

Eğitici ve eğlendirici aktivitelerle çocuklara özel programlar hazırlayan ANKAmall, okulların kapanması ile birlikte etkinliklerini de çeşitlendirerek hız kazandırdı. Kültür, sanat, dans, müzik gibi hemen her konuda çocukları eğlendirirken eğitimine de katkı sağlamaya önem veren alışveriş merkezi, tatille birlikte onların hobilerini hayata geçirme fırsatı da sunuyor.

Her çocuğa hitap eden farklı atölyeler

4 yaş ve üzeri tüm yaş gruplarının katılabildiği eğitici atölyelerde farklı ilgi alanlarına yönelik çalışmalar yapılıyor. Moda tasarımı atölyesi, terzilik atölyesi, bez oyuncak atölyesi ve takı tasarımı atölyesi gibi çalışmalara katılan çocuklar hem yaratıcılıklarını öne çıkarıyor hem de üretmenin heyecanını yaşıyor.

Tatile çıkamayan ve doğadan uzak kalan çocuklar da bu eksikliği bahçe atölyesi ile gidermeye çalışıyor. Etkinlikte kendilerini doğaya yakın hisseden çocuklar yıl boyu yorucu bir tempoda geçen okul döneminin stresini de atıyor.

Ahşap boyama, maske tasarımı, kukla tasarımı ve mutfak atölyesi gibi seçeneklerin de sunulduğu atölyeler çocuklara geniş bir yelpaze sunuyor. Dileyen dekorasyon atölyesine, dileyen de teknoloji atölyesine katılabiliyor.

Her gün saat 12.00 ile 19.00 saatleri arasında süren çalışmalar çocukları zengin aktivitelerle başka başka dünyalara götürüyor.

 

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2