logo

29 Ocak 2016

Çocuklar bu sömestr tatilinde eğlenceye doyacak…

03Rengarenk oyunlar ve eğlenceli gösterilerle sömestrin tadını çıkaran çocuklar yeni eğitim öğretim dönemi için de enerji depoluyor.

Birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlerle miniklerin uğrak merkezi olan ANKAmall, sömestr aktiviteleriyle minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Miniklerin ve ailelerin büyük ilgi gösterdiği Muppet Show gösterileri sömestr boyunca hafta içi her gün 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşiyor. Çocuklar izledikleri şovun ardından eğitmenler eşliğinde gösteride yer alan kuklaları yapma fırsatına sahip oluyor. Çok sevilen Muppet Show kahramanlarını keyifle izleyen minikler, gösteri sonrası kendi elleriyle yaptıkları kuklalarla da el becerilerini geliştiriyor.

Küçük ressamlar iş başında

Haftanın her günü 15-00 – 17.00 saatleri arasında ANKAmall zemin katta gerçekleşen resim atölyesinde ressam önlükleri giyip şövalelerde resim yapan çocuklar hayallerindeki dünyayı resmedip yaratıcılıklarını geliştiriyor. Katılımın büyük olduğu atölyede sanatla bütünleşirken toplu olarak bir aktiviteyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Atölye alanında sergilenen minik ressamların büyük eserleri takdir topluyor.

Hafta sonu Minti Monti

Hafta içi hemen her gün farklı etkinliklerle karşılaşan çocuklar hafta sonları da 14.00 – 17.00 saatleri arasında süren Minti Monti etkinliklerine katılabiliyor. Minik kurbağa ve civciv atölyesi, komik suratlar, kitap atölyesi, dinozor atölyesi, çöp kuklası, parti maskesi, şekiller ve renkler, yeşil doğa atölyesi ve Buble Show gibi birbirinden farklı atölyelerin de yer aldığı Minti Monti etkinlikleri hem eğlendiriyor hem de öğretiyor.

Dolu dolu geçen sömestr tatili etkinleri bu kadarla kalmıyor. Minik ziyaretçiler, 7 Şubat tarihinde 12.00-15.00 saatleri arasında alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan interaktif dans dersleri ne katılabilecek ve farklı bir deneyim yaşayacaklar.

 

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2