logo

22 Eylül 2016

Çocuk istismarından dolayı soruşturma başlatıldı!

pitt

Ünlü aktör Brad Pitt’in eşi Angelina Jolie, eşi hakkında inanılmaz suçlamalarda bulundu! Angelina Jolie yaptığı açıklamada, eşinin alkol ve uyuşturucunun etkisi altında bulunduğu esnada genellikle öfkeli olduğunu ve şiddete başvurduğunu ifade etti. Öyle görünüyor ki bu olumsuz yaklaşımı çocuklara karşı da sergilemektedir! Bu neden iki çiftin boşanmasında en önemli etken olduğu ifade edilmektedir.

Los Angeles Polisi bu iddiayı tüm ayrıntılarıyla araştırma kararı aldı. Aile çevresinden alınan bilgiye göre Angelina, geçtiğimiz Çarşamba günü çocuklarıyla özel jetlerinde bulundukları esnada Brad Pitt’in zil-zurna sarhoş  bir haldeyken çocuklarıyla kavga ettiğini ve muhtemelen de şiddet uygulamış olabileceğini iddia etti.

İddiaya göre uçak 20:00 surlarında alana indi. Uçağın inmesinden sonra da şiddet içeren eylemler devam etti. Pitt, uçağa yakıt ikmali yaptıktan sonra oradan kaçmayı planlıyordu.

Bred Pitt, çocuklarına yönelik şiddet içeren eylemleri nedeniyle ertesi gün eşi Angelina Jolie tarafından açılan boşanma davasıyla karşı karşıya kaldı. 15 Eylül Perşembe günü gerçekleşecek boşanma davasında ünlü çiftin ayrılmaları bekleniyor.

Ünlü aktörün çocuklarına karşı uyguladığı ‘şiddet’ içeren davranışları, uçakta veya o an piste bulunan ve olaya şahit olan biri tarafından şikayet edildi. Gençlik dairesi yaşananları araştırmak üzere 6 çocuğu sorguya alması beklenmektedir.

Bir kaynağın verdiği bilgiye göre, Brad Pitt olayı çok ciddiye aldığını ve hiç bir zaman ve hiç bir yerde çocuklarına karşı asla kötü muamelede bulunmadığını ileri sürdü.Kendisini zor durumda bırakmak için her şeyin yapılıyor olmasını talihsizlik olarak değerlendirmiş.

MERCEKHABER GAZETESİ ÖZEL

KAYNAK: BİLD

 

 

Etiketler:
Share
428 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2