logo

04 Haziran 2015

ÇİFTÇİLERİMİZİN DURUMU İÇLER ACISI

2..Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili adayı Ali Murat Bucak seçim kampanyaları kapsamında kırsal mahallelerde gezilerine devam ediyor.

CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Ali Murat Bucak, Hasan Oğul,  Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Çelebi Alişiroğlu ve İl Başkanı Ömer Karakeçili eşlik etti. Seçime kısa bir süre seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı. Gece gündüz demeden, köy köy, mahalle mahalle gezen Bucak seçim çalışmaları kapsamında çiftçilerin sorunlarını dinledi.

Kırsal mahallelerde, köylülerin sorunlarını dinleyen Bucak yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “7 Haziran’a kısa bir süre kaldı hali ile çalışmalarımızı gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bugünde çalışmalarımız kapsamında Akziyaret, Akpınar, Kuskumlu, Akıncı, Arcabolak mahallelerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü için kendilerinden destek istedik. Çiftçilerimiz borç altında ve ne yazık ki bir çoğu elektrik kesintilerinden dolayı mağdur durumdalar, kimisi ekinleri dolayısı ile zarar ederken, kimileri de desteklemesini alamıyor. Partimizin seçim beyannamesinde çiftçilerimiz için hazırladığımız taslakta borcu olmayan, rekabet gücü artan çiftçilerimiz rahatlayacak. Şanlıurfa tarım ve hayvancılık ile geçinen bir bölgemiz, ama baktığınız zaman çiftçilerimizin durumu içler acısı biz Şanlıurfa’yı cazibe merkezi yapmak için projelerimizi inşallah 7 Haziran’dan sonra hayata geçirmek için halkımızın desteği ile birlikte çözeceğiz” dedi.

Share
225 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2