logo

CHP’DE SALİH KARAOĞLU RESMEN ADAY

TUZLA PRESS DÜN YAZDI, BUGÜN SALİH KARAOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI …

CHP Tuzla İlçe Başkan Adayı Salih Karaoğlu CHP Tuzla İlçe Başkanlığında delegelere adaylığını açıkladı. Açılış Konuşmasını CHP Tuzla İlçe Başkanı Ali Çelik yaptı. Başkan Çelik,İş adamı Salih Karaoğlu’na başarı dileklerinde bulundu ve salondan ayrıldı.

IMG_0202
CHP Tuzla ilçe başkanlığında emektar siyasetçisi iş adamı Hasan Uzunyayla, Adaylığını açıklamak üzere kürsüye davet edilen Salih Karaoğlu’nun arkasında olduğunu amaçlarının Tuzla, İstanbul hatta Türkiye için güçlü bir şekilde 2019’a hazırlandıklarını söyledi.IMG_0209

 

 

Alkışlarla kürsüye davet edilen Karaoğlu kendini tanıtarak konuşmasına selamlama konuşmasıyla başladı. Salih Karaoğlu Yayın Kuruluşunun olduğunu Adil Balık olarak tanındığını ve sanat Galerisinin olduğunu söyledi.
Siyasetin bir uzlaşma sanatı olduğunu belirten Karaoğlu bundan sonra Tüm ilçe teşkilatı olarak takım halinde çalışılması gerektiğini vurguladı.

IMG_0214
CHP Tuzla İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Salih Karaoğlu,”Geçen dönem aday olmak istediğimde Dava arkadaşım Hasan Uzunyayla’nın,” henüz zamanı değil beklemelisin” dediğinde darılmadım gücenmedim. Şimdi zamanı geldiğini düşünüyorum. kol kola bu hizmette var olduğumu ve birlikte hareket etmekten de gurur duyduğumu söyleyebilirim”diyen Karaoğlu, amacının Tuzla’ya hizmet etmek olduğunu CHP ilkeleri ve Mustafa Kemal Atatürk’ün izninde hareket etmek istediğini birlik ve beraberlik içinde yapıcı muhalefet olarak Tuzla için çalışacağını, önemli projelerle parti içi anlamsız muhalefete de dur diyeceğini belirtti.

 

“Bizler için canlarını feda eden atalarımızı saygı ile anıyorum.Selam olsun sizlere”dedi ve delegeleri 10.Yıl marşına davet ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

IMG_0210

IMG_0211

IMG_0220

IMG_0222

IMG_0249

IMG_0239

Share
1113 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2