logo

13 Haziran 2016

CHP Zeytinburnu İçe Başkanlığı ,Kemal Kılıçdaroğlu ile İftar Proğramı Yaptı!…

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin  Zeytinburnu  İlçe Başkanlığı tarafından Zeytinburnu ,Meydanı’nda  düzenlenen  5000 kişilik iftar programına katıldı.2

Zeytinburnu’daki iftara ,yarım saat kala gelen CHP Lideri  Kemal   Kılıçdaroğlu’na, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Milletvekilleri Dursun Çiçek,Didem Engin,Gülay Yedekçi ,Barış Yarkadaş, Engin Altay,Beşiktaş Belediye Başkanı Av.Murat Hazinedar, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat  ve Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan eşlik etti .

 

Alana,polisin , yoğun güvenlik önlemleri altında gelen Kılıçdaroğlu, Bir süre masadakilerle sohbet etti. CHP lideri, ezanın okunmasının ardından iftarını yaptı.

1.

CHP Lideri  Kemal Kılıçdaroğlu ,CHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığının Adliye Meydanı’ndaki iftar proğramına katılan 5000 kişiye ,iftarın ardından yaptığı konuşmada,Meydanı dolduran vatandaşlara teşekkür  ederek, “En çok ihtiyaç duyduğumuz şey birlik ve beraberlik” diyen Kemal Kılıçdaroğlu, “Gönlümüzde yatan şey;  sofraya otururken huzur içinde oturalım. Haberleri dinlerken huzur içinde dinleyelim. Birlik ve beraberliğe her zamankinden  daha çok ihtiyacımız var. Bu ülkede hepimiz tasada ve kıvançta birlikte olursak; yani acılarımızı, sevinçlerimizi paylaşırsak emin olun Türkiye dünyanın en güzel ülkesi…” dedi.

1

Türkiye’de herkesin huzur ve  barış içinde, karnı doyacak şekilde yaşayabileceğini dile getiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Ramazan ayı gibi mübarek bir ayda acı haberler duymak istemiyoruz. Herkesin rahatça yaşadığı, sokağında gezdiği huzur içinde dolaştığı bir Türkiye özlemi içindeyiz. Çok şey istemiyoruz aslında kendi ülkemizde insanca yaşamak istiyoruz. Eğer bunları yapabilirsek bu ülkede hepimiz huzur içinde yaşarız” ifadesini kullandı.
Kılıçdaroğlu konuşmasının ardından, polis ve partililerden oluşan güvenlik önlemleri altında ,alkışlar arasında Zeytinburnu’ndan ayrıldı.

 

Share
802 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2