logo

31 Mayıs 2015

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI OĞUL: BUNLAR ANCAK TWİST OYNARLAR

8-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ömer Karakeçili, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Çelebi Alişiroğlu ve Milletvekili adaylarının tamamı Yenilikçi Atmanlar Derneğinin 1. Kuruluş yıl dönümünde bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisine Sivil toplum kuruluşu ve derneklerden her geçen gün destekler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Akşam saatlerinde Bahçeli evlerde bulunan Yenilikçi Atmanlar Yardımlaşma ve Dayanışma derneğinin birinci kuruluş yıl dönümü etkinliğine katılan CHP Milletvekili Adayları Ali Murat Bucak, Hasan Oğul, Resul Bebe ve Sedat Sağır yaptıkları konuşmalarda 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde destek istediler.

CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Ali Murat Bucak yaptığı konuşmada “yıllardır Şanlıurfa’yı Şanlıurfalılar yönetmedi, bu memleketin okullarında okumayan, buradaki aileleri bilmeyen, bu ailelerin dertlerini bilmeyen, sizin dertlerinizle dertlenmeyen insanlar sizin sayenizde İktidar oldular bunlara verdiğiniz primi bile bitirmiş durumdalar. 7 Haziranda artık bunları yollayın gitsinler” dedi.

CHP Adayı Hasan Oğul ise yaptığı konuşmada 7 Haziran memleketimizin istiklalinin oylanacağı bir gün olacak, biz normal bir seçime gitmiyoruz. Türkiye’nin ve Urfa’nın geleceğine oy vereceksiniz. Pazara giderken bile aldığınız Patlican’a, biber’e domatese çürük olmasın diye özenle seçiyorsunuz işte 7 Haziran’da sizleri temsil edecek olan adayları da bu özenle seçmenizi istiyorum. Bunlar Şanlıurfa’yı bilmezler, lorkeyi bilmezler, ancak twist oynayarak kıvırtırlar onun için 7 Haziran’da bu memleketin evlatlarını seçin işte o zaman farkı görün, hizmeti görün.

CHP KADINLARIN OMUZLARI ÜZERİNDE YÜKSELECEKTİR

CHP’nin bu kutlu yürüyüşünde her türlü fedakarlığı yapan CHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Çelebi Alişiroğluna ve ekibine sonsuz teşekkürler. Bizlerin yetişemediği yerlere onlar yetişerek meramımızı anlatıyorlar. Şanlıurfa Fransızların işgalinden kurtarılırken nasıl ki Fatma bacılar yanımızdaydı ise bugünde bu bacılarımız bizimle beraberler, eğer CHP iktidara gelecekse yine bu hanımefendilerin omuzları üstünde yükselecektir.Ben huzurlarında kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Dernek Başkanı Murat Atmanoğlu ise yaptığı açıklamada katılımlarından dolayı Milletvekili adaylarına ve CHP İl Başkanı Ömer Karakeçili’ye teşekkür ederek Ömer Karakeçili’ye teşekkür plaketi verdi.

Share
231 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2