logo

12 Mayıs 2015

CHP Milletvekili Adayı Bucak Siverek’te Çalışmalarına Devam Ediyor

7 Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ali Murat Bucak 7 Haziran genel seçimleri için çalışmalarına seçim bölgesinde ara vermeden devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinde Hayvan pazarını ziyaret eden Bucak daha sonra İlçenin Esmerçayı mahallesinde bulunan Salı pazarını ziyaret ederek Pazar esnafını ziyaret ederek, 7 Haziran da yapılacak seçimlerde destek istedi.
Canlı hayvan pazarında besicilerin sorunlarını dinleyen Bucak’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken bazı vatandaşların“kıymetini bilemedik başkan” sözleri üzerine Bucak ise “ben her zaman hizmet için varım bu hizmet Belediye Başkanı olarak miadını doldurdu ama şimdi daha zorlu bir hizmet için adayım desteklerinizi bekliyorum”dedi.

Gezileri sonrası yaptığı açıklamada Bucak şunları kaydetti. “Seçim çalışmalarımız kapsamında sabah hayvan pazarını ziyaret ederek hayvan besicilerinin sorunlarını dinledik. Siverek’in Organize Besi bölgesine ciddi anlamda ihtiyacı var. Türkiye’de canlı hayvan pazarının her gün olduğu ciddi bir hayvancılık bölgesi Siverek ama ne yazık ki hayvancılık besi gölgesi yok inşallah bunun da takipçisi olacağız” dedi.

Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2