logo

05 Mayıs 2015

CHP Karaköprü’den Kaymakam Kutlu’ya Ziyaret

11Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı C.Cahit Coşkun ve bazı yönetim kurulu üyeleri Karaköprü İlçe kaymakamı Mustafa Kutlu’yu ziyaret etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı C.Cahit Coşkun, Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ali Gümük, Mustafa Demir ve Naif Demircan ile birlikte Karaköprü İlçe kaymakamı Mustafa Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı C.Cahit Coşkun, bir açıklamada bulundu.

Coşkun yaptığı açıklamada; “Bugün Yönetim kurulundan arkadaşlarla beraber Karaköprü İlçe kaymakamımız sayın Mustafa Kutlu’yu ziyaret ettik. Karaköprü İlçemizin için büyük çalışmalar yaptığına inandığım ve Bizleri makamında kabul eden Kaymakamımız Mustafa Kutlu’ya teşekkür ederim. Karaköprü İlçe kaymakamlığımıza bundan sonrada zaman zaman ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı C.Cahit Coşkun, Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ali Gümük, Mustafa Demir ve Naif Demircan, Karaköprü İlçe kaymakamı Mustafa Kutlu’yu ziyaretin ardından Karaköprü İlçe Emniyet Müdürü Sami Gökkaya’yı da makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Share
625 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2