logo

25 Ağustos 2016

Ceylanpınar Prestij Cadde Uygulamasının ilk asfaltı döküldü

Ceylanpınar ilçe merkezinin çehresini değiştirecek olan Prestij cadde uygulamasının ilk asfaltı bugün döküldü.

1...

Ceylanpınar Tarım İşletmesi Ceylan Kapısından başlayıp ilçe merkezinden geçerek Viranşehir güzergahına uzanan Prestij Cadde Uygulamasının ilk asfaltı döküldü. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın girişimleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları kapsamında Ceylanpınar’da prestij cadde uygulamasına başlandı.  Prestij caddenin ilk asfaltı bugün dökülürken konuyla ilgili açıklama yapan Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, 10 Km’den oluşan prestij ana cadde sıcak asfalt serimine başlandığını belirtti.

 

Büyükşehir Belediyesi ile koordineli sürdürülen çalışmalar kapsamında asfalt seriminin başladığını ifade eden Bayol, “Büyükşehir Belediyemizin planladığı yaklaşık 10 Km’lik prestij ana caddemizin sıcak asfalt serimine başlandı. Ayrıca Ceylanpınar Belediyemizin yapmış olduğu imar çalışmasıyla beraber bazı alanlarda yol genişletme çalışması da yapılmakta. Şu anda Viranşehir’i TİGEM kapısına bağlayan ana caddemiz, aynı zamanda çarşı merkezimizden geçen prestij caddemizin asfaltlanma çalışmaları başladı. Yapılan çalışmalar sonunda Ceylanpınar çok güzel bir görünüme sahip olacak.” dedi.

 

Aynı zamanda TİGEM Urfa kapısını Viranşehir caddesine bağlayan 1014. caddenin de Prestij cadde yapılacağını hatırlatan Bayol, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yaklaşık 4 Km uzunluğundaki 1014. caddemiz de prestij cadde olacak. Bu cadde üzerinde 7 okulumuz bulunuyor. Öğrencilerimiz 2016-2017 eğitim öğretim yılında güzel bir prestij cadde de ulaşımlarını sağlayacaklar. Bu konuda Şanlıurfa büyükşehir belediyemize teşekkür ediyoruz. Yol yapım çalışmasında emeği geçen bütün kurum ve birim çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyoruz.”

Share
369 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2