logo

04 Haziran 2015

Çevreye dost Gripin Konseri Ataşehir’de yapıldı

9Ataşehir Belediyesi’nin bu yıl 6.’sını düzenlediği Çevre Şöleni etkinlikleri kapsamında müzik grubu Gripin, Ataşehirli müzikseverlerle buluştu.

 

Çeşitli yarışmalar ve etkinliklerle geri dönüşümün önemini ve çevre kirliliğinin önüne geçilmesini anlatmak için her yıl Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen çevre şöleninin bu yılki sürprizi Gripin Konseri oldu.

 

Davetiye veya bilet istenmeyen, tamamen ücretsiz olan konsere gelen müzikseverlerden, beraberlerinde ambalaj atıkları getirmeleri istenmişti.

 

Ataşehir Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konsere katılan müzikseverler, konser alanına girmeden önce beraberlerinde getirdikleri ambalaj atıklarını, ambalaj atığı kumbaralarına atarak çevrenin korunmasına destek verdiler.

 

Konser alanını dolduran çoğunluğu genç Ataşehirliler, Gripin konserinde şarkıları birlikte söyleyerek eğlenceli saatler geçirdiler.

 

Çevre dostlarını ve müzikseverleri buluşturan konserde, geri dönüşümün önemine ve çevre kirliliğinin önlenmesine dikkat çekmek için Gripin grubu tarafından tamamen geri dönüşebilir atık malzemelerden yapılmış batari maketi de çalındı.

 

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından hazırlanan konser sonrası, Gripin grubuna teşekkür amacıyla çiçek sunuldu.

 

Share
350 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2